Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

32 - broj stranica V  « < 30 31 32  
Reply to this topicStart new topic

Ja (ne) volim na Dizajnzoni...

V
alekba
poruka Sep 8 2017, 08:16
Poruka #621

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

Doso nam @johnyanderson u goste.... I tako, poceo da divlja ki da je ................

Sad, to sto gi niko ne skloni, je sasvim u redu i po protokolu, imaju ljdi druga posla gledaju da sve bude po redu & propisu, da neko ne talasa, ne do bog bolikiticki... ju ju. A spameri... ma aj' pali ko to jos gleda u ..... ma mislim to su trice & ku*cine za nase naucnike.... Ovi primitivci napolju nek rade s'a oce, mi sve znamo bolje.
Bitno je da se ne talasa.

Nego nesto me drugo zbunjiva. Lik je ocigledno turio veoma smisleno svoja $ranja. U 3D pita koji program da koristi za modelovanje, u hardveru tazi savet u vezi kompa i tako. Iako brblja na engleskom, ocigledno je da dobro zna sta radi.... Novi trend...
Go to the top of the page

+Quote Post

32 - broj stranica V  « < 30 31 32
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 18. November 2017 - 03:45

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.