Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Marketing firme

V
Darkoveskovic
poruka Apr 18 2019, 20:19
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 17-April 19
Član broj: 57,186

U cilju promocije novoosnovane firme potreban mi je marketing i prezentacija usluga koje nudi firma,konkretno potrebne su mi ponude ljudi koje izradjuju navedene stvari ( prezentativni video firme, video koji ce kao sadrzaj sadrzati opis usluga koje nudimo, izrada brosura i flajera kao promotivni materijal, izrada web stranice firme) pored navedenih stvari potrebna mi je odgovorna osoba za odrzavanje web stranice i promociju firme putem interneta kroz drustvene mreze.
Go to the top of the page

+Quote Post
DoloresDjakovic
poruka May 6 2019, 21:47
Poruka #2

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 6-May 19
Član broj: 57,214

CITAT (Darkoveskovic @ Apr 18 2019, 21:19) *
U cilju promocije novoosnovane firme potreban mi je marketing i prezentacija usluga koje nudi firma,konkretno potrebne su mi ponude ljudi koje izradjuju navedene stvari ( prezentativni video firme, video koji ce kao sadrzaj sadrzati opis usluga koje nudimo, izrada brosura i flajera kao promotivni materijal, izrada web stranice firme) pored navedenih stvari potrebna mi je odgovorna osoba za odrzavanje web stranice i promociju firme putem interneta kroz drustvene mreze.

Postovani, mi smo mlada uspesna Digitalna web agencija, koja se bavi konsaltingom, izradom web sajta, social media mreže i svih servisa web koji su dostupni na internetu u cilju povezivanja sa industrijom. Koristimo se nizom dizajnerskih i video alata za kreiranje contenta, uz odlican copywritting - Bloging sekciju, SEO optimizovano...

Uz dodatne usluge dizajna (2 off web mesecno ukljuceno u cenu). Mogu vam poslati ponudu ako zelite da pogledate, mada bi voleli da popricamo sa vama o tipa trzista na koje se izlazi kako bi znali fokus digital marketinga koji bi mogli da vam pruzimo. Rezultati dosadasnjih klijenata su nasa najlepsa preporuka isto. Primer dizajna za jednog klijenta, postera u firmama sa kojima imaju ugovorenu administrativnu zabranu..

+Quote Post
Ura
poruka May 10 2019, 09:50
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-April 13
Član broj: 50,094

CITAT (Darkoveskovic @ Apr 18 2019, 21:19) *

Postovani,
Bavim se vec 10 godina video produkcijom i zainteresovana sam da vam pomognem u izradi video materijala za vasu firmu.
Moj mail je emisijastepenice@gmail.com
Ukoliko vas interesuju moje usluge mogu vam prosledila moj portfolio smile.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 16. June 2019 - 06:12

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.