Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

YOUTUBE kanal posvecen samoukim industrijskim dizajnerima

V
NenadGojkovicDZ
poruka Apr 3 2016, 20:36
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-March 13
Član broj: 50,011

Pozdrav svima, zovem se Nenad Gojkovic, samouki sam industrijski dizajner/concept artist iz Beograda, sa sada vec dosta velikim iskustvom rada na AAA igrama mogu slobodno da kazem. Otvorio sam youtube kanal koji ce u velikoj meri biti posvecen svima onima koji bi da se bave industrijskim/"hardsurface" dizajnom (dizajn oruzija, vozila, arhitektonski dizajn) za industriju zabave, pre svega za igre ali i filmove a nemaju recimo mogucnosti da steknu formalno obrazovanje u toj oblasti i ostaje im jedino opcija da sami sebe uce/da postanu samouki poput mene. Na kanalu cu raditi razne tutorijale, preglede/savetovanja oko portolija itd. svasta nesto zanimljivo i korisno. Za pocetak videi ce biti na engleskom jer zelim da budem od koristi svima gde god bili medjutim ako/kako bude raslo interesovanje za kanal u Srbiji, i ako bude zahteva, krenucu i na srpskom jeziku.

Ako ste sami samouki, vec ste krenuli da ucite industrijski/"hardsurface" dizajn sami ili planirate da krenete, ili pak znate nekog ko bi voleo da postane profesionalni hardsurface concept artist, molim vas da prosledite link kanala, kanala koji ce ako se ne varam biti prvi takve vrste ovde i ja sam ubedjen postati izvor velike inspiracije i podrske za pomenute osobe pa i neke druge svakako.

(nadam se da sam izabrao pravo mesto za ovu temu...)

https://www.youtube.com/watch?v=Sb8t8j2F5m4
Go to the top of the page

+Quote Post

Poruke u ovoj temi

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 21. September 2019 - 12:15

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.