Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Wacom Intuos Pro Large problem!

V
CGForge
poruka May 14 2016, 16:32
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 20-August 14
Član broj: 52,831

Pozdrav ljudi,

Imam problem sa Wacom tabletom. Korstim Intuos Pro Large verziju. Sinoc prije nego sam ugasio racunar sve je radilo normalno i kako treba, medjutim jutros kada sam upalio komp tablet je jednostavno ostao iskljucen.
Pokusao sam sve sto mi je palo na pamet. Probao sam sa drugim kablom, reinstalirao drajevere, racunar, sve ovo isto probao na drugom racunaru ali nista se nije promjenilo.
Ono sto je cudno je to sto sam pokusao da startujem tablet sa wireless kitom i sve je radilo normalno pa mi zbog toga zasto tablem ne moze da se upali sa kablom.

Nadam se da neko ima nekakvo rijesenje ili prijedlog sta bi moglo da uzrokuje ovakav problem i na koji nacin se rijesava?

Unapred se zahvaljujem!
Go to the top of the page

+Quote Post
SreckoM
poruka May 29 2016, 20:31
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 21-May 06
Član broj: 4,714

Moguce da ti je USB port otisao. Imao sam i ja taj problem.

+Quote Post
vili
poruka Jun 7 2016, 16:02
Poruka #3

zli poručnik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

99% je problem sa USB portom koji ne isporucuje dovoljno (ili uopste) struje za tablu.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 18. December 2017 - 23:03

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.