Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

21 - broj stranica V  « < 19 20 21  
Reply to this topicStart new topic

Filmska brbljaonica, Generalna diskusija o filmovima i oko filmova

V
alekba
poruka Jun 17 2018, 21:23
Poruka #401

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

.....................
Pa sad....
Kako ko.... ja sam u koroskopu dupla vaga. To MOZE MU SE, kod mene ne vazi, pa ma ko to bio. Jel' kad jednom pristanes na tu igranku, gde je kraj... ko je sledeci koga ces abolirati? I koliko ce ti se kriteriji srozati sa protokom vremena.
Uostalom covek se izlupao za svoje pare, a mene to nije licno pogodilo, ni moralno, ni materijalno niti iti kako.

Tja... prvi drugi, najveci, do-najveci... ma mani me toga. To mu dojde kao ono: koga vise volis mamu ili tatu huh.gif
Kakogod ako vec pravis listu... sta da ti kazem, Brando je veliki glumac, ali da li je De Niro do-najveci nisam siguran bas.
Pride obojica su klasicni glumci... ono kao pripremaju se za ulogu, posecuju bolnice, ako treba hodaju sa stakom ili povezanih ociju, ne bi li se pripremili za ulogu.

Onomad bese jedna domaca emisija... svasta nesto, humoristicno vecinom... prilozi o svemu & svacemu.
I tako, jedared naprave takmicenje u prozdrljivosti.... 4 Šapčanina, svaki ko bik i jedan jedini sprotiv njih svih.
Pitaju Šapčanine kako su se pripremali za duel. tu krene ono, nisam jeo nista pet dana, zadnjih par dana sam bio na 'lebu i vodi i tako.... Pitaju protivnika a on opusteno; doruckovao sam kajganu od 20 jaja, 3 pileta, pola praseta....... itd.
Naravoucenije: ili jesi ili nisi 003.gif

Sto ce reci, ima i vecih od najvecih.... dojdu na set, pogledaju text, ako im se nesto ne svdja promene, stanu spred svetla reflektora i .... zavrse posao. Kaki bre da se druze sa krimosima ne bi im usli u glavu i te fore za novinare i pučinu prostu.
A takovieh ima i kod nas.

CITAT
P.S. Nisi ti **u*, samo se praviš. tongue.gif

PS. Ubuduce ako ne moz' da smislis nesto sa Svojom glafom, ili ne mozes da najdes link ka nekom sajtu, nemo' ni da postavljas link ka crknutom Vukajliji..... samo uzmi copy - paste.... svaki put se smorim kad odem na taj pokojni sajt.
Ozbiljno.
Go to the top of the page

+Quote Post
alekba
poruka Juče, 03:08
Poruka #402

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

Da se manemo corava posla....
nesto sa menija, buduceg...
https://www.youtube.com/watch?v=Xt7E8MxWGlM
https://www.youtube.com/watch?v=txBN-zGSHxc
kao i svake godine, bogata, obilata & sarena obecanja... a malo toga cemo se secati za godinu - dve....
Da prostite, nekako ponajvise nade polazem u mediokre filmove tipa Nemoguca Misija... tu si bar na sigurnom... ne ocekujes previse, pa ako je film prosecan, ok. utrosio si ta 2 sahata, mnogo boljse nego da zasednes sa velikim nadama, pa se debelo razocaras i mrcvaris do pola filma pre nego sto odustanes i odes da gledas smesne mace & kuce na YT.

+Quote Post
bamby
poruka Juče, 11:44
Poruka #403

Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

CITAT (alekba @ Jun 17 2018, 22:23) *
... To ..., kod mene ne vazi, pa ma ko to bio. ...

Primetio sam.

Ti si klasična srpska stvarnost. Kosi presek. . (Ovo je iz Građanina Kejna, nisam ja smislio. 003.gif)

+Quote Post

21 - broj stranica V  « < 19 20 21
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 19. June 2018 - 19:33

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.