Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

5 - broj stranica V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic

korisni linkovi, animatori, shkole, chlanci, tutoriali...

V
Mratchny
poruka May 14 2009, 11:07
Poruka #81

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-June 08
Član broj: 22,116

Nadam se da je pogodna tema za pitanje: tražim dobru školu u okviru koje bih upisao kurs animacije (Maya). Znači ne fakultet od 3 godine već kurs od par meseci. Već duže vreme radim u 3D Maxu ali želim da naučim animaciju u Mayi. Nisam spreman da utrošim mesece čitajući tutorijale jer nemam vremena za to zbog posla, a ne bih ni da bacim pare na kurs koji drži neko ko čita iz Maya biblije i ni sam nije 100% siguran kako šta radi. 3D max sam učio kod Veve-a pa upravo takvog čoveka i tražim za Mayu smile.gif

Please help...
Go to the top of the page

+Quote Post
LuckyBug
poruka May 14 2009, 14:14
Poruka #82

Datum reg.: 16-April 06
Član broj: 4,235

Od kurseva imas chiron, pojedinacno ne znam dal neki animator drzi casove, plus imas Animation Mentor ( bolje od toga ne moze )
Od alata imas tek par komandi koje mozes i sam da nadjes u helpu, mislim da nema vise od 50-ak strana ( ako te rigging ne interesuje ) a za sve ostalo tu su knjige, gledanje puno puno animiranih filmova ...
Nije bas animacija isto sto i modeling ili rendering, tehnikalije ces lako nauciti ( kao sto rekoh mozes i sam ) sve ostalo je vec pitanje tvoje licne motivacije.

+Quote Post
Mratchny
poruka May 14 2009, 15:33
Poruka #83

Datum reg.: 25-June 08
Član broj: 22,116

Hvala!

+Quote Post
angrybird
poruka Jul 5 2011, 14:12
Poruka #84

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 5-July 11
Član broj: 44,227

Ne znam gde ovo drugde da okacim tako da molim moderatora da odvoji u prikladnu temu,hvala

Prodajem nove knjige:

The Animators's Survival Kit, autor: Richard Williams, Faber & Faber godina: 2001,346 strana, jezik: Engleski

Ova knjiga se smatra biblijom za animatore!

Cena: 2000din

How To Draw Comics The Marvel Way, autori: Stan Lee & John Buscema (fantastican vodic za kreaciju strip karaktera kroz lekcije legendarnog Marvelovog autora), Titan Books,160 strana, crno-bela stampa, jezik: Engleski

Cena: 1200din

Offerings - The Art Of Brom (poznati ilustrator na temu horora i fantastike), Paper Tiger godina: 2001,128 strana, full color, jezik: Engleski

Cena: 1200din

Sve cene su fixne!

Kontakt: Vlada,Beograd 064/241-8361

+Quote Post
alekba
poruka Nov 16 2017, 00:32
Poruka #85

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

https://www.youtube.com/watch?v=6Z_JMPUmb0c
The Golden Walk Cycle - Inertia Method

+Quote Post

5 - broj stranica V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 12. December 2017 - 13:17

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.