Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

167 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic

Hall of F/Shame, Nominacije ovde...

V
iNCUBUs
poruka May 19 2005, 20:42
Poruka #41

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 17-January 05
Član broj: 30

HOF definitivno:

Reklama za stambene kredite bez žiranata Eksim banke: "štedite prijatelje".

Čista petica ako mene pitate.
Go to the top of the page

+Quote Post
Trunks
poruka May 19 2005, 21:31
Poruka #42

Administrator

Grupa: Admin
Datum reg.: 13-January 05
Član broj: 1

HOS, možda i prvo mesto - nova Weifert reklama sa Šveđaninom. Nisam video skoro nešto toliko očajno.

+Quote Post
iNCUBUs
poruka May 19 2005, 21:45
Poruka #43

Smorili su, ideju su odavno potrošili.

Ona prva "kako se u Srbiji dokazuje prijateljstvo je bila ok". Ovo sada me podseća na Policijske Akademije posle trećeg dela. Čista exploatacija na račun stare slave.

+Quote Post
spine
poruka May 19 2005, 22:01
Poruka #44

Datum reg.: 23-January 05
Član broj: 117

Ja imam osecaj da se samo zagrevaju sa recikliranjem tih stvari. Najzanimljivije tek dolazi wink.gif

Uzdravlje

+Quote Post
Jo Husafet
poruka May 20 2005, 01:49
Poruka #45

Urednik

Grupa: Foto urednici
Datum reg.: 24-April 05
Član broj: 539

Ljudi ispravite me ako gresim, ali ako dobro pogledate kadar reklame za Weifert sa svedjaninom, kada on odpija gutljaj, napravi tako kiselu facu kao da mu je pivo stajalo jedno dve nedelje na terasi (na suncu naravno)!:)
Ako sam u pravu (ako ti nije samo losa gluma), odna je to jedna on najvecih antireklama vidjenih u skorije vreme! smile.gif smile.gif

+Quote Post
jasmanac
poruka May 22 2005, 15:16
Poruka #46

Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 69

CITAT (Trunks @ May 19 2005, 22:31)
HOS, možda i prvo mesto - nova Weifert reklama sa Šveđaninom. Nisam video skoro nešto toliko očajno.
*

Ulogovao sam se samo da stavim ovu reklamu u HOS. Ocaj! Ne znam kako je ovakva reklama mogla izaci na trziste pogotovo ako su prethodne bile za svaku pohvalu. Mislim, toliko je ocigledno da je reklama veoma nisko na skali u odnosu na prethodne par. Ne znam da li je u pitanju bilo nedostatak vremena ili nesto drugo ali je jako lose u svakom smislu.

+Quote Post
gx-x
poruka May 22 2005, 15:27
Poruka #47

Datum reg.: 9-April 05
Član broj: 478

mislim da vise nisu hteli da placaju profesionalcima da odrade vec - mogu oni to i sami za manje para - varijanta...

+Quote Post
the.harvester
poruka May 22 2005, 15:36
Poruka #48

Administrator

Član broj: 2

Ja nisam gledao dotičnu reklamu (a koliko gledam tv, verovatno i neću u skorije vreme...). Jel' može neko da je ukratko prepriča?

+Quote Post
Trunks
poruka May 22 2005, 16:32
Poruka #49

Administrator

Ja ne mogu, blam me. smile.gif

+Quote Post
freehand
poruka May 22 2005, 16:34
Poruka #50

Poznati podstrekač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 5-March 05
Član broj: 339

Ma nema sta da se prepricava; trivijalna, do gluposti, igra reci u kombinaciji srpski-nemacki, koju je po svemu sudeci, pravio neko ko nije duhovit na maternjem a ne zna vise od tri reci onog stranog jezika.
A prethodne su bile nesto iznad tog nivoa, ne previse.
Zestoku konkurenciju Weifert-u, medjutim, po glupavosti, pravi ova nova MB serija sa sve masovkama i glumatanjem urlajuceg Laze Ristovskog. Ugnjavili su!

+Quote Post
Roy Fokker
poruka Jun 21 2005, 21:36
Poruka #51

Datum reg.: 21-June 05
Član broj: 1,008

Nisam u toku sa kretanjima u Srbiji, spada li ona reklamica za Atlas Pils sa DVD-ja uz novine u odgovarajući period? Sem lika koji "glumi" barmena i posljednje "all stars" scene, reklama je totalno cool snimljena, odglumljena i montirana... Divac i Dalipagić su jako dobri, iako ideja nije ništa ekstra.

+Quote Post
hooligan
poruka Jun 22 2005, 22:05
Poruka #52

Datum reg.: 17-June 05
Član broj: 969

... ti & tam pogledam neku Vašu(!) reklamu. (ja iz hrvacke), tak da nisam kompetentan...

.. a kod nas: shame shame shame sve reklame za piva pogotovo ona nova za staročeško ili nešt. sramota na kub. uglavnom jebena produkcija (ima se para, puno se pije), ali idejno ili originalno? nema šanse.

...aide: fame reklama za rondo C (ako ništa onda je originalna), ona s monikom kravič & jaranom iz nightmare stagea...

... e sad neznam kolko V znate za to, mislim imate hrt1, ali nisam ziher dal ima toga tam ili dal gledate to. ma nije ni B_tno.

....ali moram reč da mi je ona reklama za ...hmm mislim da za neko pivo D murjak ganja tipa pa je situacija, a u B_T trče za busom bla bla, originalnija od svih reklama koje su napravili kod nas.
milslim... rspct

ps
nekom strano, drugom domače... smile.gif

+Quote Post
syndrome
poruka Jun 23 2005, 00:05
Poruka #53

zgužvam.. bacim

Grupa: Urednici
Datum reg.: 1-June 05
Član broj: 808

CITAT (hooligan)
....ali moram reč da mi je ona reklama za ...hmm mislim da za neko pivo D murjak ganja tipa pa je situacija, a u B_T trče za busom bla bla, originalnija od svih reklama koje su napravili kod nas.
milslim... rspct
For God sake, zar toga ima i kod vas? Ostalima: covek prica o jurnjavi pandura i tipa za autobusom. To bese Fast reklama ovde, zar ne? Kad debeljko saplete tipa... Inace, o ovoj reklami sam cuo od prijatelja koji je bio na Noci Reklamozdera. Cini mi se da je portugalska, ali vise ni u to nisam siguran.. Izgleda da je neka above-all agencija resila da radi fransizing u advertajzingu. Sto i nije tako novo dry.gif

Fuckin' global ad.

+Quote Post
Trunks
poruka Jun 23 2005, 02:54
Poruka #54

Administrator

Ili to ili su ovi ukrali, što je mnogo verovatnije. smile.gif

+Quote Post
hooligan
poruka Jun 23 2005, 06:19
Poruka #55

Datum reg.: 17-June 05
Član broj: 969

CITAT (syndrome @ Jun 23 2005, 00:05)
CITAT (hooligan)
milslim... rspct
For God sake, zar toga ima i kod vas? Ostalima: covek prica o jurnjavi pandura i tipa za autobusom. To bese Fast reklama ovde, zar ne? Kad debeljko saplete tipa... Inace, o ovoj reklami sam cuo od prijatelja koji je bio na Noci Reklamozdera. Cini mi se da je portugalska, ali vise ni u to nisam siguran.. Izgleda da je neka above-all agencija resila da radi fransizing u advertajzingu. Sto i nije tako novo dry.gif

Fuckin' global ad.
*

a, kai budes? nema tog kod nas, to sam videl kad sam bil u bg. ali, velim...
neznadoh da nije ¨vasa¨.
prokleta reciklaza & kopiranje.
zivot je postal prebrzi & za dizainere koi se nebreju nosit s time da treba brzo razmisljat. a bedasti su (smo) jer ionak se sve moze videt, i sve se vidi kad tad. kai god se skopira, neko bude provalil vec.
...mislim, pa zivimo u info-dobu....
..ajjjoooojj...

+Quote Post
iguana
poruka Jun 25 2005, 01:43
Poruka #56

Urednik

Grupa: VIP
Član broj: 37

iritira me gluma onog lika u vajfert reklami, ne onog lika koji ima brkove, nego onog drugog "nasheg, srbina", koji radi i one Vanish reklame (unisticete mi kosulju...). Taj lik mi tako ocajno glumi, barem u ovim reklamama, da mi zednom ne bi prodao ni casu ladne vode sa limunom u pustinji

+Quote Post
pirates
poruka Jul 27 2005, 13:22
Poruka #57

Datum reg.: 14-June 05
Član broj: 942

CITAT (the.harvester @ May 22 2005, 15:36)
Ja nisam gledao dotičnu reklamu (a koliko gledam tv, verovatno i neću u skorije vreme...). Jel' može neko da je ukratko prepriča?
*

Evo ukratko, klinac dodje ispred automata za pivo i ubaci euro, ...ispadne 1 vajfert.....klinac ga odlozi na zemlju.......onda ubaci jos jedan euro i ispadne...jos jedan vajfert, i njega stavi na zemlju................onda ubaci jos jedan euro i popne se na te dve konzerve vjferta da bi pritisnuo taster za AMSTEL koji nije mogao da dohvati................ wink.gif

+Quote Post
SantaFe
poruka Jul 28 2005, 10:58
Poruka #58

Datum reg.: 22-July 05
Član broj: 1,258

Hall of Shame- Waifert sa Svedjaninom

Hall of Fame - sladoled KING drugi deo.

+Quote Post
PsihodelikNik
poruka Aug 15 2005, 15:50
Poruka #59

Datum reg.: 11-August 05
Član broj: 1,417

Hall of Shame - reklama za Pirosi - Prvi maj Pirot - cisto bacanje para na skupo televizijsko vreme
Hall of Fame - Antistres sokovi - sa marketinske strane - reklame godine kod nas

+Quote Post
iNCUBUs
poruka Aug 15 2005, 20:06
Poruka #60

Da li mi se čini ili niko nije spomenuo onu anti-piratsku kampanju gde onaj lik sastavlja bajk od delova koji nisu originalni i priča dizelaškim glasom?

Ne pamtim nešto toliko glupo. Shvatam šta su želeli da kažu, ali je skroz imbecilno.

+Quote Post

167 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 27. May 2017 - 22:23

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.