Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Dizajn Zona Advertising Awards 2007, REZULTATI!

V
Christopher Carr...
poruka Mar 2 2008, 02:28
Poruka #1

Mr. Wolf

Grupa: Supermoderatori
Datum reg.: 24-January 06
Član broj: 3,067

Za početak, hvala svima koji su glasali. Evo i rezultata.

Pobednik u kategoriji TVC
(najbolje oglašavanje putem televizije), sa 94 poena, je reklama "Duga" za Telenor - Leo Burnett.
Drugoplasirana je reklama za Guaranu "Fly by night - Guarana black" - Orange studio sa 70 poena a na trećem mestu je reklama za Nectar Fit sok "Plakanje" - Leo Burnett sa 50 poena.

Pobednik u kategoriji KAMPANJA
je B92 "Ulepšajte dan sebi i drugima - dajte krv" sa 126 poena.
Drugoplasirana je kampanja za Telenor - Leo Burnett sa 122 poena a na trećem mestu, sa 100 poena, je kampanja za Bambi "Mini Plazmu" - McCann Ericson.

Pobednik u kategoriji OUTDOOR
(najbolje oglašavanje putem OOH medija), sa 148 poena, je megaboard za Telenor na Genex kulama - Leo Burnett.
Drugoplasirani outdoor su Guarana "Sove na prozorima" - Orange Studio sa 94 poena, dok se na trećem mestu nalazi outdoor kampanja za McDonald's "NG hamburger" sa 46 poena.

Pobednik u kategoriji HoS TVC
(najgore oglašavanje putem televizije) je MT:S "Saša Ćurčić - Vrh brate!" - Orange studio sa 92 poena.
Na drugom mestu je reklama za Prvi Maj Pirot "Prvomajci - nastavak" sa 64 poena, a na trećem mestu je MT:S "MTS njuz" sa 60 poena.

Čestitam svim pobednicima i kolegama koje su radile na pobedničkim rešenjima sa željom da sledeće godine velika konkurencija koja je postojala u izboru za najgoru reklamu bude manja kao i da izbor za najbolje u svim kategorijama bude teži.
Go to the top of the page

+Quote Post
Trunks
poruka Mar 3 2008, 16:57
Poruka #2

Administrator

Grupa: Admin
Datum reg.: 13-January 05
Član broj: 1

Lepi rezultati, žao mi samo što se moj Talas nije progurao malo više u HoS-u. tongue.gif Hoćemo da šaljemo obaveštenja ljudima? smile.gif

+Quote Post
zarkos
poruka Mar 3 2008, 17:10
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 27-January 05
Član broj: 152

Meni je pet predloga bilo malo za HOS. Bas sam bio u problemu sta da izbacim. smile.gif

+Quote Post
Christopher Carr...
poruka Mar 3 2008, 21:43
Poruka #4

Mr. Wolf

Grupa: Supermoderatori
Datum reg.: 24-January 06
Član broj: 3,067

Ja mislim da je Talas moralni pobednik. smile.gif

+Quote Post
mulder_
poruka Mar 7 2008, 16:47
Poruka #5

Grupa: Članovi
Datum reg.: 18-January 05
Član broj: 53

razocarano nedemokratski konstatujem da ste svi vi kojima je talas gori od prvomajaca slepi! smile.gif
Da iskoristim priliku da se ovde zahvalim CC za trud oko svega ovoga, zao mi je sto nije bilo vise glasaca ali 2008 se opasno zahuktava...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 30. May 2017 - 06:19

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.