Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic

Adobe Cloud, Kako platiti/uplatiti iz srbije online?

V
Dicky
poruka Nov 19 2018, 13:26
Poruka #41

Urednik

Grupa: Članovi
Datum reg.: 19-May 05
Član broj: 697

Uspeo nekako. VPN + neka adresa u USA i radi, evo vec 10ak dana koristim. Opet briga me da li je legalno po propisima Srbije, meni je bitno da redovno skidam update, bez ikakve gimnastike. Veliki je plus što što mogu da legalno koristim i na desktopu i na laptopu ali ne istovremeno. (dakle dve instalacije)
Go to the top of the page

+Quote Post
Pexus
poruka May 10 2019, 01:57
Poruka #42

Datum reg.: 25-July 06
Član broj: 5,560

Ja već nekoliko nedelja na sve načinepokušavam i ništa.
Ulogovao se preko VPN-a, US IP adresa, napravio novi account na Adobe CC, Odaberem Adobe CC for photographers 9,99$, odaberem plaćanje:
pay pal: ne može jer je billing adresa iz Srbije
Visa (Intesa internet) kartica: Upišem moje ime i prezime, a za adresu stavin neku random US adresu, Država US, (ima sajt random US street adresa) -.. i opet me odbije jer se adresa ne slaže sa mojom karticom....
Totalno ću ... mad.gif mad.gif
Naka mi neko kaže gde grešim, please!

+Quote Post
kobayashi
poruka May 11 2019, 01:11
Poruka #43

Datum reg.: 18-September 06
Član broj: 6,377

Da se samo nadovežem na temu, kako platiti bilo šta iz Srbije virmanski, odnosno da budem precizniji, sa računa firme?

Na primer, AWS, Azure, Adobe Cloud. OK, imaju oni neke svoje zastupnike, ali zamislite, M$ ima svoje predstavništvo u Srbiji, ali ne možete od njih da kupite maltene ništa, nego mora preko njihovih partnera. Pa čemu onda to predstavništvo u Srbiji?

Elem, da li je neko bilo šta plaćao direktno sa računa firme i koliko je % otprilike to skuplje nego kad bi se plaćalo privatno direktno preko interneta?
Pretpostavljam da ima onih koji su uzimali Adobe Cloud pa su plaćali sa računa firme kako bi to vodili kao trošak poslovanja.

+Quote Post
Rufio
poruka May 31 2019, 11:14
Poruka #44

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 5-March 08
Član broj: 19,602

Meni klijentkinja iz US hoce da kupi ceo paket.

Kakva je procedura u tom slucaju ?

Sve sam iscitao sto ste pisali..ali..

Jel u tom slucaju ona sve obavi i ja se logujem na njen account na sajtu i downloadujem sve na svoj laptop ili ja mogu da otvorim na svoje ime pa da mi ona samo da kod ? tj onaj key ?

Svakako ja mislim da ja dam svoj email..

I u kom slucaju oni mogu da mi poniste to ..ako se samo ja logujem na taj account odavde. ?

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Wednesday 26. June 2019 - 07:01

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.