Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

14 - broj stranica V  « < 12 13 14  
Reply to this topicStart new topic

Filmska brbljaonica, Generalna diskusija o filmovima i oko filmova

V
alekba
poruka Juče, 11:27
Poruka #261

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

da pojasnim

A zenske filmove nek ocenjuje neko sa viskom X kromozoma, jednako vazi za zemske, ja ne diram ( niti smem da diram ) u njiovu prciju....

boze oprosti mu, ne zna sta kuca i tako to......
Go to the top of the page

+Quote Post
bamby
poruka Juče, 13:13
Poruka #262

Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

Ne idu Vam muški, ne idu Vam ženski. blink.gif

Možda Vam se dojmio ovaj film.

+Quote Post
alekba
poruka Juče, 16:29
Poruka #263

Za zemske filmove nisam prigodno opremljen, kako biloski tako ni u vugla..... te me posledicno stoga ni ne zanimaju. Sto se muskieh filmova tice tom sam pristupio I studiozno i dubiozno. Kad pogledam odvrtio sam u glavi mnogo filmova, ovaj put "gledajuci" ih na potpuno drugi nacin. Problemcic je sto dosta filmova ne mogu da imenujem, a glumci nisu neki superpoznati pa da ih nadjem preko filmografije. Pride ako je film stvarno dobar, a glumcu uloga legal ko guza na nosu, nekako seuklopi, utopi. Spakujes ga u fioku "dobro", I to je to......... osim ako si toliko zaludan da nekome Meris nivo testiserona. Ih, taj film........ 'esi siguran da to nije neka zjebovancija? Sin Professor, pa trandza pa mu Cale ujka, pa ga kao neprlagodjeni pripadici nazadnjackog mraka&bezumlja hospitaliziraju, pa gle cuda natrci na komsinicu Kseniju koja ima podvojenu licnost jerbo je medicinska sestra a u isto vreme I svoj muz, pride pandur pa jos I srbin, pa............. Ali zato film imasvedenu formula & kamernu atmosferu koja je klempavom doajenu omogucila da o stvari rolu dostatnu najvecim velikasima ovdasnjeg glumista a I sire a I dublje a.......... Odo ja da popijem kilo zestine pa da istrljam vugla flajkom od ovolke umetosti ume glava da zabole

+Quote Post
alekba
poruka Juče, 16:31
Poruka #264

Ne zna seljak da opravi novi red na tabletu smile.gif. Zato je sve u komadu

+Quote Post

14 - broj stranica V  « < 12 13 14
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 20. January 2018 - 06:29

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.