Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Potrebna Nikon oprema (iznajmljivanje), objektiv + blic na 1 dan

V
vtomic85
poruka Oct 11 2017, 22:23
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 25-November 15
Član broj: 54,659

Ćao društvo,

Zanima me da li u Beogradu postoji neko ko iznajmljuje Nikon opremu na dan/sat i po kojim cenama. Prekopah ceo internet, ali ne nađoh ništa.

Ja imam D3200 i objektive 18-55 i 55-200, nemam bliceve niti bilo kakvu rasvetu. U nedelju treba da slikam neko krštenje, a pošto je u crkvi malo mračnija atmosfera, nisam siguran da ću uspeti da izvučem dobre slike, pošto će ISO morati da se prilično odvrne...

Disclaimer: Drug krsti dete i zamolio me da dođem da slikam, obojica smo svesni da nisam profi fotograf i ne radim za pare, ali bih u svakom slučaju hteo da to odradim što bolje.

Pretpostavljam da bi mi dobro došao npr. 50mm 1.4 ili 1.8, ili neki eksterni blic, ili nešto treće za šta smatrate da može da bude upotrebljivo. Uglavnom ću praviti slike same ceremonije krštenja i možda nakon toga nekoliko grupnih ili portreta. Pa ukoliko znate gde tako nešto mogu da iznajmim, javljajte.

Takođe ću biti zahvalan svakome ko mi da savet kako napraviti najbolje moguće fotografije u takvim uslovima.

Hvala puno smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Wednesday 18. October 2017 - 23:12

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.