Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

108 - broj stranica V  « < 106 107 108  
Reply to this topicStart new topic

Sony A7, A7R, Breakthrough in Image Quality in a Compact Package with Killer EVF and

Ocena 4 V
V
Jo Husafet
poruka Jul 18 2018, 22:26
Poruka #2141

Urednik

Grupa: Foto urednici
Datum reg.: 24-April 05
Član broj: 539

Video bez gimbala - ko selo bez ucitelja!
Go to the top of the page

+Quote Post
AndjelkaPopovic
poruka Juče, 12:44
Poruka #2142

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 17-July 18
Član broj: 56,760

Jao hvala svima na preporukama, evo razmisljam sta da radim, a bocnuli ste me bas tamo gde sam se kolebala. Lomila sam se izmedju a7 iii i a6500. I gledajuci review-ove po youtub-u ipak prelomila da kupim a7iii. Ali sad ste me opet vratili na lomljenje izmedju ista dva.. Nista, imam ovde sta mi treba za ovaj, pa se bacam na temu o a6500 (jer mi i za to treba pomoc pri odluci), pa cu onda doneti konacnu odluku.. I u nekin trenutku i ja postati master Joda 😝
Hvala vam svim puno na sugestijama, sve su vrlo od pomoci!!!
Javljam sta je prelomilo i na koju stranu!!!

+Quote Post
DusaNS
poruka Juče, 20:32
Poruka #2143

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-December 09
Član broj: 33,357

Nisam mozda najbolja osoba za preporuke al ja bih uzeo A7III, Tamron 28-75mm 2.8+ ZhiYun crane plus

Tamron 28-75mm 2.8+ ZhiYun crane plus (ako je 300 € nisam gledao cenu) se uklapaju ili se skoro pa uklapaju u tvoj budzet

https://www.bhphotovideo.com/c/product/1393...2_8_di_iii.html

+Quote Post

108 - broj stranica V  « < 106 107 108
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 20. July 2018 - 13:44

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.