Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Web & Logo Dizajn, Potrebno misljenje i saveti

V
Saleee2008
poruka Dec 19 2016, 20:15
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 18-February 09
Član broj: 27,812

Pozdrav narode.Pre 2 godine pokrenuli smo sajt Graphberry Podignut je na brzinu pa nisam imao vremena da se posvetim toliko dizajnu.Stoga sam odlucio na redizajn.
Prilazem raster verziju dizajna prednje stranice kao i dizajn logo-a koji je u fazi izrade jos uvek.

Dakle potrebna misljenja pre pustanja live verzije,kako vam za sad izgleda Web dizajn i logo,da li vam sta smeta,da li se nesto ne uklapa i sta bi se moralo pormeniti.Poz unsure.gif

Prikačen fajl  GraphberryDesign.jpg ( 465.88K ) Broj download-a: 89

Prikačen fajl  Graphberry_Logo.jpg ( 27.03K ) Broj download-a: 61
Go to the top of the page

+Quote Post
vili
poruka Dec 21 2016, 10:57
Poruka #2

zli poručnik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

Dizajn sajta je sasvim korektan. Nista posebno i nevidjeno, ali korektno i sluzi svrsi.

Logo mi je bas slab, a pogotovo primenjen na sajtu u maloj velicini. Probaj malo da se poigras na istu temu, ali sa vise crvene povrsine i manje negativnog prostora.

+Quote Post
Saleee2008
poruka Dec 21 2016, 23:58
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 18-February 09
Član broj: 27,812

Logo mi je uvek bio problem.
Evo nekih promena.Pojacao sam debljinu (ne bih smeo vise jer se onda stapa u jedan oblik kad se bas dosta smanji) povecao simbol,smanjo vrh...
Nisam siguran u tipografiju unsure.gif nikako da potrefim unsure.gif

Prikačen fajl  Verzija2.jpg ( 227.92K ) Broj download-a: 69

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 26. June 2017 - 04:46

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.