Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Odakle početi učiti (Front end)

V
Rorschach
poruka Oct 30 2016, 12:47
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 27-February 11
Član broj: 42,404

Koje biste sajtove, literaturu i eventualno kurseve preporučili?
Na faksu je bio web dizajn kurs (predmet), HTML, CSS i nešto jako malo Javascripta. Kurs je bio đene đene, a i kako mi je tada fokus bio isključivo na štampanim medijima i oblikovanjem istih, nisam se previše ni udubljivao.
Da li biste preporučili Codecademy?
Go to the top of the page

+Quote Post
Karenski89
poruka Jan 10 2017, 22:38
Poruka #2

Datum reg.: 1-December 13
Član broj: 51,517

Cao druze, vidim da niko jos nista nije odgovorio ali verovatno odgovore vec imas na temama po forumu. Nema veze, ja cu ipak malo da ti pomognem, nisam ja neki expert jos ali svakodnevno ucim frontend itd. Imas dobar vodic na https://blog.petrovic.gr/sr/2016/12/vodic-z...ontend-pristup/ ovom linku. A ja sam recimo poceo na w3schools.com i kombinovao sam sa nekim pdf-om. Codecademy nije los za osnove ali za nesto ozbiljnije se placa, mozes da prodjes ona free vezbanja itd. A inace kreces od html-a, css-a, js-a ili jquery-a. Kada sve to prodjes i naucis dobro a za to ce trebati malo ozbiljniji period vremena ne bi bilo lose da naucis i neki js framework tipa Angular. smile.gif Verujem da vec ucis nesto dosad ali makar sam ti odgovorio na ovo pitanje pa se nadam da ces da uzmes nesto u obzir. smile.gif

+Quote Post
Rorschach
poruka Apr 26 2017, 15:54
Poruka #3

Datum reg.: 27-February 11
Član broj: 42,404

Hvala na odgovoru druže, i ja kasnim, nisam ulazio na ovaj deo foruma duže vreme... Posao me je odvukao na drugu stranu, ali učim koliko stižem.

Pozdravljam te

+Quote Post
bopuc
poruka Apr 27 2017, 11:16
Poruka #4

Datum reg.: 16-February 05
Član broj: 283

Baci pogled i na http://www.freecodecamp.com

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Wednesday 24. May 2017 - 05:06

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.