Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Sta posle Visoko gradjevinsko-geodetske skole?

V
art87
poruka Dec 3 2009, 01:08
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 21-June 09
Član broj: 30,452

Da li znate koje su opcije posle ove skole?
Konkretno voleo bih da svoje obrazovanje krunisem sa diplomom diplomirani inzenjer arhitekture.

Ostalo mi je do kraja ove skole (VGGS) nesto malo ispita i kada diplomiram postajem inzenjer arhitekture strukovnih studija.
Moj utisak je da sa buducom svojom diplomom ne bih mogao da kupim ni dzak krompira.....;-)
Eto ljudi, molim da mi kazete svoje predloge.
hvala vam unapred
Go to the top of the page

+Quote Post
art87
poruka Dec 3 2009, 21:58
Poruka #2

plz ljudi!

Napisite nesto

+Quote Post
cvetjka
poruka Dec 4 2009, 11:34
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-November 09
Član broj: 32,872

Auh, pa ko bi ga znao... Evo ti moj primer: Zavrsila arhitekturu i iz nekih bzvz razloga ove godine morala da upisem neki fakultet i ja upisem mashinac. U studentskoj sluzbi pitaju mene "Devojko, pa zasto si ti polagala prijemni, hoces da budes prva godina? Ti mozes direktno na MASTER da ides, posto si vec zavrsila jedan fax!"!!!?! Buduci da mene nista od toga nije zanimalo, batalim raspitivanje, ali i dalje ne mogu da verujem da su postavili stvari tako da je neko ko je zavrsio arh. kompetentan da se bavi mashinstvom, da uci dinamiku fluida i ko zna sta jos bez ikakvog predznanja!! Elem, kad su meni ovo ponudili, kontam da verovatno i ti mozes upisati sad master na arh, jer to vec ima nekakve veze... ali da im platis, naravno, spremi 6000e o'ma tongue.gif i sve moze laugh.gif

+Quote Post
sky
poruka Dec 4 2009, 12:45
Poruka #4

Datum reg.: 31-October 07
Član broj: 16,548

CITAT (art87 @ Dec 3 2009, 01:08) *
Da li znate koje su opcije posle ove skole?
Konkretno voleo bih da svoje obrazovanje krunisem sa diplomom diplomirani inzenjer arhitekture.

Ostalo mi je do kraja ove skole (VGGS) nesto malo ispita i kada diplomiram postajem inzenjer arhitekture strukovnih studija.
Moj utisak je da sa buducom svojom diplomom ne bih mogao da kupim ni dzak krompira.....;-)
Eto ljudi, molim da mi kazete svoje predloge.
hvala vam unapred

ako hoces da leba jedes idi na pravni i postani advokat...
ako bas hoces da se bavis arhitekturom bezi iz ove napacene
sredine koja nema elementarno postovanje prema nasoj struci...
a mi sami samo pogorsavamo situaciju sa spustanjem cene do besmisla
pogledaj samo koliko ljudi pizde na ovom forumu kad se pojavi neko
ko hoce besplatan savet za recimo uredjenje stana...

+Quote Post
art87
poruka Dec 13 2009, 00:40
Poruka #5

CITAT (cvetjka @ Dec 4 2009, 11:34) *
Auh, pa ko bi ga znao... Evo ti moj primer: Zavrsila arhitekturu i iz nekih bzvz razloga ove godine morala da upisem neki fakultet i ja upisem mashinac. U studentskoj sluzbi pitaju mene "Devojko, pa zasto si ti polagala prijemni, hoces da budes prva godina? Ti mozes direktno na MASTER da ides, posto si vec zavrsila jedan fax!"!!!?! Buduci da mene nista od toga nije zanimalo, batalim raspitivanje, ali i dalje ne mogu da verujem da su postavili stvari tako da je neko ko je zavrsio arh. kompetentan da se bavi mashinstvom, da uci dinamiku fluida i ko zna sta jos bez ikakvog predznanja!! Elem, kad su meni ovo ponudili, kontam da verovatno i ti mozes upisati sad master na arh, jer to vec ima nekakve veze... ali da im platis, naravno, spremi 6000e o'ma tongue.gif i sve moze laugh.gif

nemam ja te pare!
sad.gif

+Quote Post
art87
poruka Dec 13 2009, 00:52
Poruka #6

CITAT (sky @ Dec 4 2009, 12:45) *
ako hoces da leba jedes idi na pravni i postani advokat...
ako bas hoces da se bavis arhitekturom bezi iz ove napacene
sredine koja nema elementarno postovanje prema nasoj struci...
a mi sami samo pogorsavamo situaciju sa spustanjem cene do besmisla
pogledaj samo koliko ljudi pizde na ovom forumu kad se pojavi neko
ko hoce besplatan savet za recimo uredjenje stana...

Joooooj, primetio sam da nas bas zezaju na sve strane.....
Nego gde cu sada opet ispocetka na Pravni....?????
Izgubio sam 3 godine na VGGS-U....Uzas koliko se kajem

+Quote Post
Mihailo02
poruka Dec 25 2009, 22:05
Poruka #7

Datum reg.: 2-April 08
Član broj: 20,317

Ovo Ti pricam iz iskustva drugih koji su zavrsili kod mene na faxu...

Dakle, arhitektura u NS-u...
Ako si zavrsio visu, verovatno ces uleteti na trecu godinu(MOZDA cak i na drugu), imaces podosta razlike u predmetima, tj to ce zavisiti od toga ko ce procenjivati Tvoje vec polozene ispite... Al nek bude izmedju 5 i 10... Mozda ce Ti priznati i neki ispit iz kasnijih godina al to ako budes imao srece... biggrin.gif

Ako bas hoces informacije iz prve ruke, a da ne dodjes u NS, pusti mi PP, pa cu Ti nabaviti broj nekog ko se prebacio ovde...

Pozz

EDIT:
Drugar iz sredje koji je na gradjevinskom smeru na VGGS zavrsio trecu mi rece da je nastavio dalje na visoj...
To se vec mozes sam raspitati... biggrin.gif

+Quote Post
***Sanja90***
poruka Jul 13 2010, 13:21
Poruka #8

Datum reg.: 10-October 08
Član broj: 24,321

E i mene interesuje ta mogucnost za odlazak na master studije u NS, posto sam i ja na VGGS, uslovi mi nisu bitni samo da upisem nesto posle...
Jel postoji mogucnost??? To jest jel dozvoljavaju??? blink.gif biggrin.gif

+Quote Post
Ana R
poruka Jan 23 2011, 17:20
Poruka #9

Datum reg.: 4-May 10
Član broj: 35,680

CITAT (***Sanja90*** @ Jul 13 2010, 13:21) *
E i mene interesuje ta mogucnost za odlazak na master studije u NS, posto sam i ja na VGGS, uslovi mi nisu bitni samo da upisem nesto posle...
Jel postoji mogucnost??? To jest jel dozvoljavaju??? blink.gif biggrin.gif

Cao Sanja.
Moze posle VGGS na arhitekturu u NS, ali samo na drugu godinu pa da dajes razliku ispita.Skolarina je 100.000 din ali ako sredis sve ispite u roku onda mozes preci na budzet.Predavnja su obavezna tako da bi morala da se preselis u NS.
Nadam se da ti ovo pomaze.
Pozz

+Quote Post
ivaivaa
poruka Jan 7 2012, 22:39
Poruka #10

Datum reg.: 7-January 12
Član broj: 46,333

Ehe, aj ako je jos neko ziv od ljudi s ove teme ,da mi pomogne oko mog pitanja .. Pliz ljudi puno bi mi znacilo ! unsure.gif
http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showtopic=89427

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 17. November 2019 - 08:23

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.