Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Forum Rules *** PRAVILA FOTO FORUMA *** Pročitaj pre postovanja!
22 - broj stranica V  « < 20 21 22  
Reply to this topicStart new topic

Sve moje urbane fotke :)

Ocena 4 V
V
yagodinac
poruka Dec 5 2018, 20:47
Poruka #421

Grupa: Članovi
Datum reg.: 8-April 10
Član broj: 35,332

A ja ti prvenstveno zavidim što ti žena ne kokodače zbog ovolikog fotografisanja, veruj mi da je to jedna mnogo dobra stvar. Pitali profesora Tošića šta je najvažnije za dobrog fotografa a on, parafraziram, rekao "najbitnije je da se dobro oženi."
Go to the top of the page

+Quote Post
Foto turista
poruka Dec 6 2018, 17:03
Poruka #422

Datum reg.: 19-March 15
Član broj: 53,818

@Sale72
Heheh, tamo se dolazi iskljucivo javnim prevozom, voz, pa autobus tongue.gif Inace duze putovanje po italiji kolima je zbog cene putarine ozbiljan zlocin za budzet, ali od toga meni je veci problem mesto za parkiranje na ovakvim i slicnim malim mestima, jednostavno nema mesta za parkiranje... Tako da je ekonomicno i prakticno resenje najbolje na destinaciji Djenova-La Spezia smile.gif

@yagodinac
Neki pametni ljidi su izmislili navigaciju, a svako bi trebalo da ima slobudu, pravo na izbor sta ce da radi, gde ce da se krce, ili da stoji dok nesto fotka tongue.gif E sad kako je to povezano sa foto pricom, da objasnim hehe 003.gif Kad negde odemo u to vrem kada se prave lepe fotke, zlatni i plavi sat, svako od nas po tom pravu izbora bira sta ce da radi, a navigacija pomaze da se nadjemo u dogovoreno vreme na dogovoreno mesto po tim belosvetskim destinacijama laugh.gif

+Quote Post
Sale72
poruka Dec 6 2018, 21:58
Poruka #423

Datum reg.: 31-October 10
Član broj: 38,506

parking u Portofinu je 5,5 eur/h i ja nigde u evropi nisam placao skuplje.... sa decom je kombinacija voz/bus ponekad nezgodna sad.gif

+Quote Post
Foto turista
poruka Dec 6 2018, 22:25
Poruka #424

^
Zato sam mora da ih kaznim, i prekrsim sve sto je moglo da se preksi kako bi snimio ovu fotografiju heheh laugh.gif
Verovatno si bio do dvorca sa koga se pruza najlepsi vidik prema gradu, i tamo moze samo da stanes na terasu za 5e tongue.gif sto i nije problem, al sto rade do 18h + kapija u podnoziju se zatvara valjda u 18.30h, sunce je jos uvek visoko leti u to vreme, kako da se snimi zlatni sat tongue.gif Morao sam da sacekam da policajka pregleda stazu i zakljuca kapiju, pa da je preskocim i da se ustekam uz same zidine dvorca iznad kojh se nalaze kamere, a do zidina moze da se dodje samo kroz ogradu koju sam naravno pre toga dok je jos tu moglo da se seta uspesno prosirio da mogu da prodje, malo zamaskirao da se ne vidi taj moj rucni rad, i pripremio mesto za fotkanje podno zidina, rascistio korov, ugrazio travu itd smile.gif Tako je nastala ova fotka 003.gif
Dole u gradu ne moze nista pristojno da se uslika, morao sam nesto da uradim kako bi se isplatila investicija od 10e za bus i 10e za magnet laugh.gif inace magneti su samo u Svajcarskoj skuplji tongue.gif

+Quote Post
Foto turista
poruka Dec 7 2018, 10:35
Poruka #425

Jedna od pre 3god...

170.
Palma de Mallorca... La Seu by Nenad Ristic, on Flickr

+Quote Post
Foto turista
poruka Dec 12 2018, 08:32
Poruka #426

171.
Pastel evening in Venice... by Nenad Ristic, on Flickr

+Quote Post
simazoran
poruka Dec 12 2018, 15:17
Poruka #427

Datum reg.: 3-January 10
Član broj: 33,661

Vise mi se sviđe obrada Majorke sada nego pre tri godine, jedino bi mi legao malo svetlije ovo na zemlji u odnosu na nebo.

+Quote Post
Foto turista
poruka Dec 12 2018, 16:21
Poruka #428

Hvala kolega smile.gif I ova fotka je sredjena pre godinu dana nego nikako da je postavim tongue.gif

+Quote Post
Foto turista
poruka Juče, 11:09
Poruka #429

172.
After storm... by Nenad Ristic, on Flickr

+Quote Post

22 - broj stranica V  « < 20 21 22
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 15. December 2018 - 08:13

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.