Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

113 - broj stranica V  « < 111 112 113  
Reply to this topicStart new topic

Sony A7, A7R, Breakthrough in Image Quality in a Compact Package with Killer EVF and

Ocena 4 V
V
yagodinac
poruka Jul 22 2019, 13:02
Poruka #2241

Grupa: Članovi
Datum reg.: 8-April 10
Član broj: 35,332

CITAT (nidza @ Jul 17 2019, 14:06) *
Strahovite spec.

Premotajte na prvu stranicu teme i krenite redom par postova, čitam i smejem se, koliko je samo ljudi bilo kratkovido, to je prosto neverovatno. smile.gif Davno davno, još kad mi je šaka pao Nex3, posle 24 sata mi je bilo jasno da je to to, a sve što sam koristio do tad preko noći otišlo u prošlost.

Izvinite za malu digresiju, ali momenat je dobar. 61mpix u 15 blendi raspona, šta reći.

Realno, ako malo proširimo čitanje na sve fotografske tehnike - naići ćemo na more svačijih lupanja i smejanja gledano sa ove distance, naročito oko proročanstava tipa "ovo je već mrtvo" i slično, ali povremeno i neka zapanjujuće oštroumna zapažanja. Doduše, više ima onog za smejanje laugh.gif

A za taj senzor - kapa dole. Mada to nikakve veze nema sa (ne)postojanjem ogledala; ja u kontekstu gorepomenutih proročanstava već vidim senzor u nekom recimo D900.
Go to the top of the page

+Quote Post

113 - broj stranica V  « < 111 112 113
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 22. August 2019 - 09:15

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.