Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Graficki dizajner kao posao

V
lazarj
poruka Dec 16 2018, 10:58
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 2-May 15
Član broj: 53,977

Pozdrav,

Srednju skolu sam zavrsio bas neslavno i to neki bezveze cetvorogodnji smer. Za vreme srednje skole sam pomalo cackao po ovoj temi osvojio par contests na 99design i geelancer. Sada kada sam tako reci besposlen zanima me da li postoji mogucnost da krenem profesionalno da se bavim ovim poslom (naravno da postoji ALI), svi traze iskustvo barem 2 godine jedino iskustvo sto imam su ta 3 konkursa koja sam osvojio preko frilens sajtova. Konrektno me zanima sta ja sve treba da uradim kako bih mogao doci do prvog posla u ovoj struci i meni ovo moje pitanje izgleda mnogo komplikovano ali nadam se da me razumeju ljudi koji su ovo sve prosli
Go to the top of the page

+Quote Post
gStyle
poruka Dec 17 2018, 14:41
Poruka #2

neUrednik™

Grupa: Urednici
Datum reg.: 16-January 05
Član broj: 6

Sedi 2-3 meseca, napravi gomilu radova za imaginarne klijente i oformi tako portfolio. Nikoga ne zanima kako i koje škole si prošao ako imaš dobre radove.

+Quote Post
.Milos
poruka Dec 29 2018, 10:54
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-August 10
Član broj: 37,058

Ja bi dodao da se usko specijalizujes za odredjenu oblast u ovoj struci, posto ,,zena za sve” sistem nikad nikome nije dobro doneo.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 18. January 2019 - 11:15

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.