Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Archicad 15, tutoriali/knjiga

V
archundstyle
poruka Nov 2 2012, 02:23
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 2-November 12
Član broj: 48,861

Zdravo svima,
Izvinjavam se unapred ako je već ranije bilo reči o Archicadu 15.
Ja sam apsolutno pravi početnik u tom programu i pokušavam da nađem neki dobar tutorial, mislim da će mi pomoći i neka starija verzija i još ako je na srpskom bilo bi idealno. smile.gif Dakle, ako imate neke preporuke, linkove bilo šta što će mi pomoći da što pre savladam Archicad pišite.

Pozdrav.
aunds
Go to the top of the page

+Quote Post
djcorto
poruka Nov 3 2012, 05:17
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-June 06
Član broj: 5,032

CITAT (archundstyle @ Nov 2 2012, 05:23) *
Zdravo svima,
Ja sam apsolutno pravi početnik u tom programu i pokušavam da nađem neki dobar tutorial, mislim da će mi pomoći i neka starija verzija i još ako je na srpskom bilo bi idealno. smile.gif Dakle, ako imate neke preporuke, linkove bilo šta što će mi pomoći da što pre savladam Archicad pišite.

Pozdrav.
aunds

www.hicad.rs

Aktuelna verzija ArchiCADa je 16

+Quote Post
cili
poruka Nov 4 2012, 09:51
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 30-August 10
Član broj: 37,301

CITAT (archundstyle @ Nov 2 2012, 03:23) *
Zdravo svima,

Pozdrav.
aunds

Na srpskom je izašai ArchiCAD 14 sa odličnim DVD koji sadrži startni fajl za svako poglavlje.
Skrenuo bih pažnju na ArchiWIKI i ArchiTalk (Graphisoft-ovi sajtovi) gde se mogu naći odgovori na sva vaša pitanja.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 26. August 2019 - 08:08

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.