Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

247 - broj stranica V  « < 245 246 247  
Reply to this topicStart new topic

Trodimenzionalna Offtopicharnica, premalo za solo temu, i preveliko da ostane neispricano...

V
Tra-la-la
poruka Jul 24 2019, 21:34
Poruka #4921

Grupa: Članovi
Datum reg.: 5-September 05
Član broj: 1,608

E takò
Go to the top of the page

+Quote Post
alekba
poruka Jul 26 2019, 06:21
Poruka #4922

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

https://www.youtube.com/watch?v=69hs8IR-7Rg

PS. ono sto sam video govori o znatnom napretku glede grafickog predstavljanja zivotinjki, posebice krzna. Pre koju godinu kada je izasao Life of Pi https://www.imdb.com/title/tt0454876/ svi su pricali o tome koliko je to dobro odradjeno. Pa ipak jedan moj drugar, iskljucivo 2D je kenkao kako to ni turcu ne valja, kako se vidi iz visoke orbite da je u pitanju CG... no posto je u pitanju matora drtina, takozvani namcor.... nisam to uzimao skroz za ozbiljno. Sada posle tih par godinica, vidim da je bio ( delomicno ) u pravu. Zanimljivo koliko nam se pomera "objektivna" tacka gledista. Za koju godinu ce i ovo izgledati fake, sve do momenta kada digitalno ne bude zivotnije od realnog.

+Quote Post
alekba
poruka Jul 29 2019, 20:58
Poruka #4923

Some of you may have heard that Autodesk broke its legal contract with perpetual license users and now wants to say that the life of a perpetual license is linked to only one workstation and its X life time.So when 2021 comes, and your pc explodes or you just buy a new one, they will not provide you with a new activation key just because..

because zbog zato tongue.gif

+Quote Post
Frikou
poruka Jul 30 2019, 08:04
Poruka #4924

Datum reg.: 17-January 07
Član broj: 8,551

CITAT (alekba @ Jul 24 2019, 22:04) *
drago nam je da si odgledao ... inace
http://www.dizajnzona.com/forums/index.php...t=0&start=0
http://www.dizajnzona.com/forums/index.php...t=0&start=0

A sto se tice CG-a... ekipa je dobro odradila posao, ali vi ne pricate o modelovanju, sadingu, osvetljenju, gromingu, simulaciji, rigovanju, animaciji.... nego o GRAFICI™ i licnim & personalnim dojmovima utisaka, za sta nas zabole bas u ovoj rubrici.

Da ne bude ljutis, evo smajli smile.gif <------- smajli

Pa i nas zabole sto non stop stavljas you tube klipove o zapadnjackom feminizmu,jer te svrbi guza zbog toga,ap niko nista,ajde malo iskuliraj sa pasivno agresivnim stavom prema ljudima ako kazu da im se svidja film zbog grafike,delujes mi kao neka baba koja nema sta pametnije da kaze nego sedi pred kucom i komentarise zlovoljno svakoga ko prodje avlijom...Uostalom da si iole pametniji miudriji kako tvrdis mogao bi da napises i post o osvetljenju o simulaciji krzna umesto sto seruckas po forumu dry.gif dry.gif dry.gif

+Quote Post
alekba
poruka Jul 30 2019, 13:38
Poruka #4925

Tebi nesto bas upalo.... tipicna reakcija.... znas ono sto imas sprotivu mene zbog radi nase licne prepiske ne moras da prenosis na forum.... Takva tvoja reakcija na ono moje necu vise da se igram sa de... decom je tipicna, uf sad se ponavljam... tipicno 003.gif

btw. filmovi o feminizmu? Cuti bre i poklopi se usima kad stariji pricaju.
Spominjati grafiku ... GRAFIKU u vezi filma je m'nemam reci, jos pride na specijalizovanom podforumu.
Kakve to ti ocekujes besede, koliko znam jedino ja i postavljam ovde novosti iz sveta u vezi GRAFIKE™
A ti si barem mogao da postavis radove tvog skolskog....
eve sta nam radi bubica ovieh dana
https://www.artstation.com/artwork/XB2A0a

PS. odhebi u skokovima

+Quote Post
Frikou
poruka Jul 30 2019, 14:55
Poruka #4926

CITAT (alekba @ Jul 30 2019, 14:38) *
Tebi nesto bas upalo.... tipicna reakcija.... znas ono sto imas sprotivu mene zbog radi nase licne prepiske ne moras da prenosis na forum.... Takva tvoja reakcija na ono moje necu vise da se igram sa de... decom je tipicna, uf sad se ponavljam... tipicno 003.gif

btw. filmovi o feminizmu? Cuti bre i poklopi se usima kad stariji pricaju.
Spominjati grafiku ... GRAFIKU u vezi filma je m'nemam reci, jos pride na specijalizovanom podforumu.
Kakve to ti ocekujes besede, koliko znam jedino ja i postavljam ovde novosti iz sveta u vezi GRAFIKE™
A ti si barem mogao da postavis radove tvog skolskog....
eve sta nam radi bubica ovieh dana
https://www.artstation.com/artwork/XB2A0a

PS. odhebi u skokovima

Ma uvek ces biti baba bio baba i ostajes baba biggrin.gif
Matori ne pricam ja o tome da li ti prvi postavljas vesti o svetu grafike niti pricam o tome u cemu si ti ovde prvi,moj komentar se odnosio na to koliko pokazujes svoju neitelegenciju tako sto mislis da je pametno da nekme kazes kako tebe i druge boli k***c ako se nekome svidela grafika u filmu Lion King... I nisam pricao o FILMOVIMA o femininizmu vec o "sto non stop stavljas you tube klipove o zapadnjackom feminizmu",molim te budi vredniji malo pa procitaj post kako treba

Nisam znao da je i nas covek radio na filmu,pazi sto se tice 3d efkata samoga filma to je sve super ali ja licno ne volim realisticne vec postojece zivotinje koje su radjene cgi ,nisam gledao original Lion King ali svi znamo da duh animiranog filma ne moze da se poredi sa ovim sada niti moze da se to tako prenese

P.S Da li ce ikada to dete u tebi da poraste?

+Quote Post
alekba
poruka Jul 30 2019, 21:22
Poruka #4927

koji si smor... otkacio sam te u privatnoj prepisci ali sad ces da me ganjas po forumu.... Alo BREEEE skini mi se sa kurc@ dosadan si...

Izvinjavam se neumesanom čitalastvu..... lik je krembil ... tolerisao sam njegova pro$eravanja u prepiskama ali sad kad mi je dosadilo , on glumi dramiliste po forumu.... Hebi ga, naletao sam na takve bolide i u realnom zivotu... ako neces da se druzis sa njima ( sto podrazumeva spustanje na predskolski nivo ) onda popi3de i pocnu da seruck@ju i tamo gde ne bi trebalo.
Doduse u realnom zivotu se to resi sa par aplauza ( onako petokrakom wink.gif ), ali ovo pilicarenje preko neta mi nije... sad cu ja nekom kao da odbrusim preko tastature... ma daj, pali bre.

A ti moroncino, sfati da zvanicni deo foruma nije za licna prepucavanja.

+Quote Post
Frikou
poruka Jul 30 2019, 21:44
Poruka #4928

CITAT (alekba @ Jul 30 2019, 22:22) *
koji si smor... otkacio sam te u privatnoj prepisci ali sad ces da me ganjas po forumu.... Alo BREEEE skini mi se sa kurc@ dosadan si...

Izvinjavam se neumesanom čitalastvu..... lik je krembil ... tolerisao sam njegova pro$eravanja u prepiskama ali sad kad mi je dosadilo , on glumi dramiliste po forumu.... Hebi ga, naletao sam na takve bolide i u realnom zivotu... ako neces da se druzis sa njima ( sto podrazumeva spustanje na predskolski nivo ) onda popi3de i pocnu da seruck@ju i tamo gde ne bi trebalo.
Doduse u realnom zivotu se to resi sa par aplauza ( onako petokrakom wink.gif ), ali ovo pilicarenje preko neta mi nije... sad cu ja nekom kao da odbrusim preko tastature... ma daj, pali bre.

A ti moroncino, sfati da zvanicni deo foruma nije za licna prepucavanja.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

+Quote Post
Frikou
poruka Jul 31 2019, 14:34
Poruka #4929

https://cgpress.org/archives/3ds-max-and-ma...wltPYY0Sm4IVQ9s I ja kliknem na linak da dobijem vise informacija kad
kmee....
Not available? OK, I will continue to use pirated version, thank you very much biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
alekba
poruka Aug 3 2019, 00:10
Poruka #4930

https://www.artstation.com/artwork/N5Yazg
USD ali ne ono sto mislite wink.gif

+Quote Post

247 - broj stranica V  « < 245 246 247
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 19. August 2019 - 08:55

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.