Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

2 - broj stranica V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic

Недоумица око цене, Цене у Србији

V
alekba
poruka Juče, 22:09
Poruka #21

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

Uh, znas nije uopste higijenski licitirati koliko neko ( tj, ja mene , me biggrin.gif ) treba da ima placu.... Boljeje ne dzarati u taj osinjak. Da ne duzim, tih tvojih 1200 jura ti ne bi bilo ni za nedelju dana.... razmisli malo. A koliko neki slabo placeni robovi doprinose svom bvani..... hebes vrata, sta mislis o par miliona jura, vrednom poslu... zato psssssss dry.gif

Vidi se da nikad nisi ( barem gledao ) kao se obrcu velike pare.... Sta se mene bre tice koliko on hoce da plati? Jel' bre njega neko pita? Aman ljudi ako nista drugo, glumite normalnost. Onog momenta kad se zapitas takve stvari legao si na rudu, i prehebace te dok kazes... kseks.

Druga je stvar sto nikakav cenovnik ili barem orientir ne postoji. Ovde na Zoni ima podosta postova u kome neko pita: A kol'ko da iskam za ovo?".....
Obicno pocne, igranka: "ja ne dizem telefon ispod 'iljadu jura, pa makar detetu lek nemao da kupim", pa do nekih nebuloza koje, brate... uf, ne mogu ni da mislim o njima, sem da neki treba da promene dilera, il' da se vrate na planetu, oblak.. odaklen su dosli u ovu dolinu suza.

................digresija, ne moze da skodi, a da ce da pomogne tesko... s' obzirom na plebs...........................................
Prica mi klinac, postoje na fejsu grupe koje se bave ugostiteljstvom, ne ono tipa "Ogledalo Firme" i te gluposti, nego lepo konkretno, ko gde kako i koga. Pa da vidis baco, ima likova koji ne mogu da nadju radnike, i poceli su da malo popustaju... Zamisli da imas lokal od 100 iljada jura minimum, na koji uredno placas sve dazbine ( radio ne radio ), ali sve stoji zakljucano zato sto niko nece da radi kod tebe.... A ne vredi ni da menjas ime firme, telefon, otvaras novi lokal i te sitne forice, ljudi provale za cas ko drzi neki lokal.
He, he, u jednom renomiranom BG restoranu glavni kufar ( kufarica ), ne zna ni pilecu supu da skuva, jerbo je do juce prala sudje. A majonez je na mlecnoj bazi inace tongue.gif
.......................kraj digresije.......................................................................
..............

I tako, kakvi smo dobijamo i vise nego sto zasluzujemo.

PS. poznanik od poznanika happy.gif se ubacio u bit coin biznis, za 3000 jura je kupio dve makine ( 12 grafa na dve ploce ), ufatio je zadnji voz da uzme opremu po toj ceni, sada bi to bilo oko 4000+ jura. Uglavnom bit coin je drasticno skocio pa mu se zarada udvostrucila u roku od par dana. Otplatice to za koji mesec i onda ladovina.
>Naravoucenije, ako ti ne ide ovo, presaltuj se na nesto sto donosi pare$$$$$$$$$$$$ a 3D i ostalu umetnos' radi just for fun

PPS. moram da probam jedared kako to cudo renderuje biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 27. May 2017 - 16:40

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.