Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

43 - broj stranica V  « < 41 42 43  
Reply to this topicStart new topic

PayPal i Srbija, Pisite ovdje sve novosti vezano za PayPal u Srbiji...

V
alekba
poruka Oct 23 2017, 07:30
Poruka #841

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

S' obzirom da je moj mladji majmun klinac u pitanju.... to zvanje podrske bi bilo.... A ni tatko mu nije bio bolji u svoje vreme tongue.gif
Ma bre kecaju nas kako, koliko i gde hoce, i to bez apliciranja vazeljina..... Ovako... cutis i trpis, sa marvom se ne moze.
A nekad u "crna crvena vremena" 003.gif je imalo smisla zvati nadleznog, moje najskorije iskustvo od pre par meseci u posti me je uverilo da..... je jedini lek
https://www.youtube.com/watch?v=paa4DqQzqiA
Go to the top of the page

+Quote Post
bamby
poruka Oct 23 2017, 08:37
Poruka #842

Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

CITAT (Darko A. @ Oct 23 2017, 07:54) *
Jednostavnim misaonim eksperimentom ...

Kupujem dva sladoleda na onim automatima za sladoled. Cena sladoleda 100 dinara.

Prodavac, dečak/mladić, 15/16 godina uzima digitron računa i kaže 200 dinara.

Izvedi jednostavan misaoni eksperiment nad ovim događajem.

+Quote Post
Darko A.
poruka Oct 23 2017, 10:37
Poruka #843

Datum reg.: 10-December 12
Član broj: 49,161

Koji je tvoj problem?

+Quote Post
alekba
poruka Oct 23 2017, 10:44
Poruka #844

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

Ispravka, sve sto sam pitao o 2x vecem iznosu, izgleda ne vazi..... cini se da je teta na salteru imala nalet pesnicke slobode...
Moja bivsa je iskoristila priliku da pita "nadleznog" ( opet je neko kuvao kahfu na kufalo pa nam poiskakali osiguraci, pa pao sistem... bukvalno, brez zezanja ), u principu mladji sin MAJMUN ( samo za @banbija velikim slovima tongue.gif ), nije uradio svoj deo, tj prebacio pare sa Pay Pall-a na karticu....
Inace je redovno dobijao odgovore u raznim poslovnicam Inteze da Paya ne postoji kod nas, nikad culi i tako.... Pa i taj sef sa kojim je moja ex pricala nije imao pojma nego je uskocio neko od mladjih i pojasnio stvar.

Mislim ko im dade dozvolu za rad.... nije li dosta sto 99.99% banaka radi od 9 - 17 ( samo jedna smena da ustede ), znaci vreme kad najveca vecina radne populacije radi, iliti covek mora da iska slobodan dan, ili da ide na bolovanje ne bi li nesto zavrsio u banci... nego i zaposljavaju neobucene duduke.... kojima rukovode jos gori duduci.....

ma ......
https://www.youtube.com/watch?v=AEW4IoKa4Mc

+Quote Post
bamby
poruka Oct 23 2017, 10:44
Poruka #845

Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

^^ To isto pita šalteruša kad staneš na šalter.

+Quote Post
silvija.kocic
poruka Oct 26 2017, 07:37
Poruka #846

Datum reg.: 9-October 12
Član broj: 48,687

Sinoć proradio Paypal!

Probala, poručila.

rolleyes.gif

+Quote Post

43 - broj stranica V  « < 41 42 43
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 24. February 2018 - 11:13

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.