Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Rezervni delovi za MAC laptopove, OEM

V
nesa-seve
poruka Jan 28 2019, 18:32
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 9-March 11
Član broj: 42,588

Poštovanje interesujeme gde nabavljate baterije za mac laptopove. Interesuje me OEM baterija ili pouzdana zamenska. Treba mi tačna informacija ako je radnja u pitanju ili oglas a može i radnja za OEM u inostranstvu. Konkretno ja tražim bateriju A 1322 10,95 v i 63,5 Wh. Bitno mi je da je neko već imao iskustvo. Hvala unapred
Go to the top of the page

+Quote Post
vili
poruka Feb 13 2019, 11:52
Poruka #2

zli poručnik

Grupa: Admin
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

Imao sam vise puta losa iskustva sa zamenskim baterijama tako da ne verujem u izraz "pouzdana zamenska".

+Quote Post
boric
poruka Feb 15 2019, 19:05
Poruka #3

Datum reg.: 9-August 05
Član broj: 1,407

+1 за лоша искуства са заменским.

Са заменским које су биле "поуздане" је у више наврата било ситуација да се у идеалним условима лаптоп угаси сам од себе у сред рада (дакле 70+% пуна, собна температура ~20-25 степени, лаптоп "шприцер"...), па након тога неће да се укључи, па неће да се пуни... Па хоће, па неће.... И тако даље.

+Quote Post
nesa-seve
poruka Feb 18 2019, 09:33
Poruka #4

Datum reg.: 9-March 11
Član broj: 42,588

CITAT (boric @ Feb 15 2019, 19:05) *
+1 за лоша искуства са заменским.

Са заменским које су биле "поуздане" је у више наврата било ситуација да се у идеалним условима лаптоп угаси сам од себе у сред рада (дакле 70+% пуна, собна температура ~20-25 степени, лаптоп "шприцер"...), па након тога неће да се укључи, па неће да се пуни... Па хоће, па неће.... И тако даље.

Hvala na odgovorima, pomogliste mi uzeo sam polovnu . Hvala
Potreban brz odgovor za pouzdan servis za mac, lomim se izmedju servisa u Lominoj u K Natalije i servisa na zelenoim vencu. hvala
Bitan posten odnos, bez prevara i pretplacivanja usluge.

+Quote Post
alekba
poruka Feb 19 2019, 18:51
Poruka #5

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

https://www.youtube.com/user/rossmanngroup/videos
da ne bude zabune, za ovaj kanal sam cuo od Meketavca. Onaj ko hoce ( i mora ), moze da najde mnoge odgovore na ovom i slicnim kanalma. Izmedju ostalog glede refresovanih baterija iz Medicine.

+Quote Post
marvel
poruka Feb 21 2019, 22:03
Poruka #6

Datum reg.: 5-March 12
Član broj: 47,042

Ovlasceni apple servis:

https://macola.rs/apple-servis/

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 20. June 2019 - 21:04

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.