Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Seniour 3D Animator, Hanoi, Vietnam

V
DjoloDjolo
poruka Apr 26 2018, 05:43
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 29-February 16
Član broj: 54,985

Pozdrav,

Studio AlleyLabs // Gear Inc. iz Hanoja trazi Senior 3D animatora za rad na prvom in-house projektu.
U pitanju je igra u cartoony stily ( vise detalja cemo podeliti sa ljudima sa kojima dogovorimo intervju) te se takav pristup ocekuje i od animatora.

Studio je jedan od najvecih u Vijetnamu i do sada se bavio outsourcing-om ( software i game development). Ovo je prvi in-house, autorski projekat od koga svi dosta ocekujemo smile.gif
Inace, jako prijatno mesto za rad, open space koncept sa teretanom, tusevima... Organizovanim casovima tekvondoa, vijetnamskog, joge, zumbe...

Deo standardne ponude su avionska karta, placen hotel prvih mesec dana, viza, i relocation alowance po dogovoru. Svi zaposleni imaju zdrastveno osiguranje.
Radi se 5 dana u nedelji ( ponedeljak-petak), i pocetak je klizan izmedju 8:30 i 9:30, i pauza za rucak je sat i po. Takodje se dobija tzv. dodatak za topli obrok. Vikendi su slobodni i svaki prekovremeni rad se dodatno placa, ukoliko ga bude...

Portfolio i reel mozete poslati meni direktno na >> djordje@gearinc.com

Za sva dodatna pitanja sam tu.

alleylabs.com
gearinc.com

Go to the top of the page

+Quote Post
DjoloDjolo
poruka Apr 26 2018, 05:49
Poruka #2

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 29-February 16
Član broj: 54,985

Sad videh da mi se omaklo senjor animator u naslovu teme wink.gif
Ako primeti ko od urednika neka slobodno promeni u senior.
Hvala unapred.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 20. July 2019 - 17:09

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.