Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic

Doktorske studije na Gaf-u u Nišu, info neki iskustva

V
FruitOnTheLoom
poruka Mar 18 2015, 09:05
Poruka #41

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 18-March 15
Član broj: 53,813

Ne znam zasto su svi forumi prepuni hejtera koji osim sto su prepuni nepotrebnog znanja, svima ostalima koji nesto zele sole pamet, na osnovu generalizovanja i hronicne frustracije protracenog zivota!
Ja sam završila doktorske u Nisu na Gafu i da iz prve ruke cu reci da nisu najbolje na svetu, veoma su lose bile organizovane, bilo je previse propusta. Ali sa druge strane nije tacno da se tu nista nije moglo nauciti. Bilo je odlicnih predavanja i gostujucih profesora. Slazem se sa cinjenicom da je toga trebalo biti mnogo vise, ali nekako je i razumljivo jer su kao doktorske po Bolonjskoj konvenciji jos uvek sveze i jos se razradjuju. Vazno je da znas da su to akreditovane studije a da bi postakle takve mozes da se raspitas sta sve podrazumevaju.
I da dodam, muka mi je od prozivanja kadra, da ima problema ima, ali nije tacno da su svi isti i da se nisu usavrsavali u inostranstvu. Mnogo volite da zakljucujete a da prethodno ni ne znate o cemu ili kome pricate. Ima tu sjajnih profesora i mladog kadra koji bi mogao, uz tezak rad, da puno doprinese kako nauci tako i samom fakultetu.
Bas me interesujeovaj najbucniji sa foruma, odakle on zna sta je naucni rad i kako ga ovde pise kadar.
Slazem se da biti doktor nauka na arhitekturi jeste jedno filozofiranje i presipanje iz supljeg u prazno, ali putujuci po Evropi nisam primetila da su nesto mnogo bolji od nas, osim sto imaju sto puta bolje uslove, plate i iskustva!
Go to the top of the page

+Quote Post
pailhead
poruka Mar 24 2015, 08:51
Poruka #42

Grupa: VIP
Datum reg.: 18-January 05
Član broj: 51

Meni pricas?
Go to the top of the page

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 17. September 2019 - 05:32

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.