Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

5 - broj stranica V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic

Potrebna mi je pomoć oko organizacije dnevne sobe (trpezarije i kuhinje), enterijer, Enterijer

V
zoranpr
poruka Sep 27 2015, 13:58
Poruka #81

Grupa: Članovi
Datum reg.: 9-March 15
Član broj: 53,774

Da, tih 20 između sudopere i frižidera su nefunkcionalni ostatak posle raspoređivanja drugih elemenata. Biće kuhinja po meri mada mi se svidela i jedna kuhinja iz serijske proizvodnje. U pitanju je "Linea" - Jela Jagodina (ako je reklama neka moderator izbriše ili ću ja izbrisati i znaću za ubuduće).
Ako bi bila sudopera u uglu onda bi ugaoni element bio zasečen kao siva linija u istom uglu koja se odnosi na viseće elemente u mojoj prethodnoj poruci? Ako je tako onda je taj ugaoni element 90x90 i tada bih izgubio jedino mesto od 60 za šerpe ili od 45 za fioke. Ispravi me ako grešim.

Dimenzije kuhinje su 320x375, sto je širine 80 i bio bi pomeren desno, dalje od elemenata. Verovatno će sto biti na 80 od desnog zidića i na 160 od levog zida na kome su kuhinjski elementi. Ostaje 100 između stola (bez stolice) i elemenata. Videćemo kada se uselimo kako će tačno biti.
Go to the top of the page

+Quote Post
GAF_Marija
poruka Sep 28 2015, 23:29
Poruka #82

Datum reg.: 23-April 08
Član broj: 20,843

U principu kad malo bolje razmislim ne bi se nesto puno promenilo sto se tice iskoriscenja prostora samo bi se kao lakse pristupalo toj sudoperi. U principu sve unutra sto se stavlja i gore i dole bi ostalo isto sto se tice prostora samo bi bilo dublje ka uglu a vratanca bi maltene zamenila dvoja. Unutra vec napravis raspored kako ti odgovara ali bi mozda bilo teze pristupiti posudju iil sta vec stavis duboko unutra.

A sto se tice trpezarijskog stola stavicete to kako vam vec bude odgovaralo nego jedino da ne pogresite oko razvodjenja struje jer bi neki luster trebao da se postavi negde po sredini stola. Ako uopste stavite tu nesto od rasvete smile.gif.

+Quote Post
zoranpr
poruka Sep 29 2015, 10:47
Poruka #83

Za rasvetu mislim da bi išlo samo nešto visoko na centru plafona kao plafonjera zato što bi se sto povremeno pomerao od prozora kada bi se koristio za šestoro.

+Quote Post
zoranpr
poruka Oct 2 2015, 11:33
Poruka #84

Imam problem sa pločicama. Treba mi vaše mišljenje, iskustvo šta spada reklamaciju. Da li se šteta nadoknađuje u potpunosti ili delimično?

Na 2 kvadrata od zalepljenih 12 na podu pojavile su se nešto kao masne fleke ispod glazure. Neke fleke su se pojavile posle dva a neke posle sedam dana od lepljenja. Fugna nije stavljena a pločice su iz različitih kutija. Sa istim lepkom lepljenje su dve vrste zidnih pločica i tu nema problema.
Prvo smo pomislili da je u pitanju vlaga koja će nestati ali nije. Posle konsulatacija sa drugim majstorima i ljudima iz te branše najverovantije je da je porozna pločica upila vlagu i boju iz lepka. Boja je ostala u vidu fleke. Sa gornje strane pločice se pod rukom ne primećuje razlika, samo vizuelno.

Ako je reklamacija na pločice osnovana da li znate šta se priznaje u reklamciji? Da li tu spadaju osim pločica i lepak, rad, prevoz, demontaža neispravnih pločica... Mogu da priložim račun od majstora, izveštaj veštaka.

+Quote Post
milosxxl
poruka Oct 9 2015, 19:26
Poruka #85

Datum reg.: 3-June 13
Član broj: 50,481

http://paragraf.rs/propisi/zakon_o_zastiti_potrosaca.html

http://www.ceps.rs/pitanja-i-odgovori

+Quote Post
zoranpr
poruka Oct 10 2015, 16:01
Poruka #86

Zaštita potrošača je prvo što sam gledao.
Uspeo je dogovor sa trgovcem, reklamacija je priznata danas.
Za majstora će biti uplaćen novac, daće mi lepak i druge pločice u istom cenovnom rangu (može i druge uz doplatu ako su skuplje).
Nisam 100% zadovoljan, najviše bi mi odgovaralo da su dali novac i umesto materijala ali imam dosta drugih obaveza da bih se sa njima žilavio.

+Quote Post
zoranpr
poruka Oct 11 2015, 11:44
Poruka #87

Video sam da je frižider koji želim širine 54, 55 a ne 60 tako da imam 5 cm za kuh. elemente. Sada je moguća ugaona sudopera ali bi se deo za fioke smanjio za 5 na 40.
Šta je po vama bolje k1 ili k2?
Prikačeni fajlovi
Prikačen fajl  k1.jpg ( 96.71K ) Broj download-a: 13
Prikačen fajl  k2.jpg ( 98.76K ) Broj download-a: 17

+Quote Post

5 - broj stranica V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 23. September 2019 - 03:55

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.