Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

oglas za cuvanje dece u CH

V
ket
poruka May 14 2006, 22:11
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 21-November 05
Član broj: 2,343

Pogledajte ovo:)

CITAT
Trazi se zena ili devojka za cuvanje dece u CH Trazim zenu ili devojku za cuvanje dvoje dece u ch, po mogucstvu osoba koja dolazi prvi put u ch, jer one sto su dosad promenile porodica ko era magaraca, njih mi je stvarno dosta jer bas te gospodje i gospodjice ovamo dolaze sa totalno drugim namerama nego da nekom cuvaju decu i odrzavaju stan. ja i zena radimo prema tome trazim nekog ko ce da bude sa nama 24h
znaci ne trebami neki jebiveter koji ce navece da misli kako ce sto pre da zbrise u provod ili kod kojekakve "drugarice" placam 700.-chf i jos jedno nemoj molim vas da mi se koja javi da me pita stajoj je poso, e oteracu je tri lepe p/m.! ako neka misli da dodje ovamo da cuva dva majmuna i celog dana skrstenih ruku igra oko njih stvarno se zajebala u proracunici. jer drage moje dame platu koju od nas vi ovde dobijate mi nemozemo nigde od poreza oduzeti a vi takodje je i nikom ne prjavljujete da ne ulazim sad u detalje sta i kako! svi mi to dobro znamo kako ide! prema tome placam s postovanjem i ocekujem korektan odnos. nisam budala ili manijak vec pomalo isfrustriran od kojekakvih djubradi od zena-cura. svaka cast pojedim osobama kojih ima veoma malo, naravno ima i ovde skotova i familija koje se prosto izivljavaju nad tim crama, sa kojim bih se ja licno voleo upoznati jer svasta se cuje pa zbog takvih skotova mi normalni ispastamo. momentalno smatram sebe normalnim, jer samim tim da cura koja je momentalno kod nas je vec 2 god. pa naj verovatnije se udaje i zato nam treba neko drugi! eto toliko za pocetak pa ko voli, nek izvoli?!
s postovanjem bojan!
Tel.+41765042873
Go to the top of the page

+Quote Post
Sa1Nt
poruka May 15 2006, 00:07
Poruka #2

Space Cowboy

Grupa: VIP
Datum reg.: 18-January 05
Član broj: 55

car:)

+Quote Post
nixa
poruka May 15 2006, 03:41
Poruka #3

Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 63

kralj smile.gif

+Quote Post
HaL[1338]
poruka May 15 2006, 03:49
Poruka #4

daj čoveku pivo

Datum reg.: 6-February 05
Član broj: 230

doktor tongue.gif

+Quote Post
AMomcil
poruka May 16 2006, 21:23
Poruka #5

Grupa: Članovi
Datum reg.: 17-January 05
Član broj: 21

Robovlasnik koji trazi belo roblje za male pare?

24h dnevno? Nema izlaza iz kuce? I da se i ne pita sta je posao? Pa da onda upadne slucajno i ciscenje kuhinje, kupatila, pranje vesa..
Ipak, necu da sudim o coveku samo na osnovu ovog oglasa. Necu ni da mislim da se radi o facama kakve sam vec vidjao i ovde, ne znam coveka, ali oglas upucuje ka tome.

+Quote Post
WeBad
poruka May 16 2006, 22:14
Poruka #6

Datum reg.: 2-June 05
Član broj: 819

pa nekako mi ovo vrlo ok!
covek trazi spremacicu i cuvarbebu u jednom paketu!
i to vrlo jasno zna sta hoce od nje!
sad nacin na koji je to prezentovao...
ko kad bi ja trazio spremacicu...samo bi ja dodao jos neke delatnosti posto nemam decu a nisam ni ozenjen pa bi mi rebala za neki drugi rad!

+Quote Post
pailhead
poruka May 17 2006, 12:18
Poruka #7

Datum reg.: 18-January 05
Član broj: 51

Ovako sam ja nabavio svoja dva roba.

+Quote Post
Angel_of_Dark
poruka May 19 2006, 12:51
Poruka #8

Datum reg.: 28-January 05
Član broj: 162

Meni je ovo super!
Voleo bih da ima vise ovakvih oglasa, jer realno smatram da je ovakav oglas potpuno iskren i sasvim lepo opisuje posao i osobe sa kojima se radi (a nekako verujem da se radi o osobama koje su normalnije i korektnije od gomile ostalih koji pisu fine i ozbiljne oglase).

+Quote Post
3dM@niak
poruka May 19 2006, 14:14
Poruka #9

Grupa: Članovi
Datum reg.: 30-September 05
Član broj: 1,843

e legenda... biggrin.gif laugh.gif

+Quote Post
Christopher Carr...
poruka May 19 2006, 16:22
Poruka #10

Mr. Wolf

Grupa: Supermoderatori
Datum reg.: 24-January 06
Član broj: 3,067

"...momentalno smatram sebe normalnim" biggrin.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 26. October 2014 - 09:26

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.