Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Godox TT350S, za Sony

V
NShappy
poruka Sep 11 2019, 21:23
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 725

Zanimaju me iskustva sa TT350 na Sony telima, konkretno A6000, ali verujem da je isto na svima...

Znam da ima Wireless mode, ali to je interni Godox wireless koji radi uz njihov komander. I znam da ne radi kao slave uz Sonyjev (nasleđen od Minolte) optički TTL wireless flash sistem.

Ono što ne hvatam, da li može da radi kao komander za dosadašnje Sony i Minolta bliceve?
Imam Minoltu 5600HSS koja radi kao slave uz Sony-jev HVL-F20M. Ne znam da li će raditi kao slave uz TT350.
...a to nešto ne mogu ni da pohvatam po sajtovima kojekude.

Sony HVL-F20 bi mi bio sasvim OK i dovoljan da može da radi HSS, makar i slabašan. Ali ne može. sad.gif
A radi sasvim lepo kao komander za matoru Minoltu 5600HSS.

Dalje me zanima, imate li problema sa CRI i uopšte bojama uz Godox-e?

Još neki komentar?!?

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic

Odgovori

NShappy
poruka Sep 13 2019, 08:12
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 725

Poručio sa Ali-ja TT-jku. Transmiter ima i kod nas po zamenarivo višoj ceni, pa ću to uzeti ovde, kada stigne blic.
Go to the top of the page

+Quote Post

Poruke u ovoj temi

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 22. October 2019 - 14:47

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.