Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Pitanje, Crtanje u inostranstvu

V
slemloaz
poruka Jan 29 2015, 04:01
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 29-January 15
Član broj: 53,590

Mene zanima koliko ima crtanja slobodnom rukom na arhitekturi u inostranstvu? Zelela bih da idem van, ali mi je crtanje slobodnom rukom slabija strana, pa ako neko ima iskustva ako bi mogao da mi kaze, cenila bih smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Zigs
poruka Jan 29 2015, 09:10
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 6-November 13
Član broj: 51,350

CITAT (slemloaz @ Jan 29 2015, 04:01) *
Mene zanima koliko ima crtanja slobodnom rukom na arhitekturi u inostranstvu? Zelela bih da idem van, ali mi je crtanje slobodnom rukom slabija strana, pa ako neko ima iskustva ako bi mogao da mi kaze, cenila bih smile.gif

Jedan moj drugar i kolega, kad je bio u Parizu jednom prilikom pricao je sa jednim francuskim arhitektom i ovaj ga pitao da li znas da crtaš slobodnom rukom i da li moze da mu demonstrira. Srecom drugar crta brutalno slobodnom rukom i rekao mu je Francuz da ako tako dobro crtaš rukom, da mozes jako dobro da zaradjujes kao concept design architekta tj. od crtanja konceptualnog dizajna u arhitekturi. Ima dosta firmi koje imaju posebna odeljenja za to i oni svakako cene tako nesto i dobro placaju. Ali ako nemas bas dobru ruku i smisao za crtanje, nije toliko strasno, jer se u arhitekturi ceni jos mnogo toga nego samo free hand crtanje. Ako imas dobre ideje i smisla za kreativnost onda i nije strasno ako nisi talenat za crtanje.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 22. September 2019 - 11:18

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.