Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Novi sajt, nova gotivna fora - www.zadruga.rs

V
Jürgen Grüber
poruka May 22 2010, 09:34
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 10-November 07
Član broj: 16,843

Ne znam da li ste vec videli, ali pojavio se novi tip marketinga i u Srbiji.

Po uzoru na www.groupon.com, www.livingsocial.com i mnoge druge sajtove tog tipa, uskoro sa radom pocinje sajt www.zadruga.rs

Model radi po principu grupne kupovine. Kada nesto kupujete na veliko dobijete dobar popust. Kada vas vise kupuje na veliko dobijete ogroman popust. A kada ogroman broj ljudi kupuje cak i na malo, opet dobijaju ogroman popust. Po tom principu rade i ovakvi sajtovi. Okupe ogroman broj ljudi za neki restoran, wellness, ili neku drugu uslugu (robe ne idu jer je marza premala da bi se dobijali ogromni popusti) i onda izdejstvuju popuste od 50 do nenormalnih 90 posto... Stvarno gotivna stvar. Uskoro pocinju, ali za sada su dali samo opciju da se ostavi mail da bi ti stigla prva ponuda...

Ono sto mene raduje je da kako najavljuju sva trgovina ide preko web-a, tako da ce i oni pomoci da se konacno pokrene e-commerce u Srbiji....

Kako se Vama cini?
Go to the top of the page

+Quote Post
luki
poruka May 22 2010, 11:59
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 6-January 08
Član broj: 18,338

1) si ti pravio ovaj sajt? ako ne, onda mu je mesto u linkovima a ne u galeriji.

2) ja bih promenio boju u footer-u, umesto crne bih stavio sivu. smanjio bih sliku za fb account, a ne da je browser smanjuje [krzave ivice logoa]. i tako, videcemo kako ce izgledati kad proradi.

3) po tom principu rade uvoznici, narucis neku robu koja nije na lageru, onda cekas da roba stigne [tj. da se skupi dovoljan broj ljudi koji je narucio isto i da bi uvoznik dobio popust na kolicinu]. jedina razlika je sto se ne placa clanarina ali zato nemas korist od popusta. biggrin.gif

+Quote Post
Jürgen Grüber
poruka May 22 2010, 14:17
Poruka #3

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 10-November 07
Član broj: 16,843

CITAT (luki @ May 22 2010, 12:59) *
1) si ti pravio ovaj sajt? ako ne, onda mu je mesto u linkovima a ne u galeriji.

2) ja bih promenio boju u footer-u, umesto crne bih stavio sivu. smanjio bih sliku za fb account, a ne da je browser smanjuje [krzave ivice logoa]. i tako, videcemo kako ce izgledati kad proradi.

3) po tom principu rade uvoznici, narucis neku robu koja nije na lageru, onda cekas da roba stigne [tj. da se skupi dovoljan broj ljudi koji je narucio isto i da bi uvoznik dobio popust na kolicinu]. jedina razlika je sto se ne placa clanarina ali zato nemas korist od popusta. :D

nisam ja pravio, izvinjavam se, nisam procitao sva pravila... zamolio bih admina da premesti u linkove, izvinjavam se jos jednom.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 23. June 2018 - 08:50

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.