Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Pomoć oko prikazivanja clipova, Flash player na stranici

V
XPhantom
poruka May 28 2009, 07:54
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 21-May 05
Član broj: 710

Prvo da pozdravim sve, i evo da iznesem svoj problem koji me muči danima. Pretpostavljam da ste svi jednom gledali Youtube, ili neki drugi site sa sličnom tematikom. E sad meni treba nešto tako slično, naime o čemu se radi, ja želim na svoj site staviti neke video klipove (da li na mom serveru ili na nekom drugom pa da ga linka nije bitno) ali želim da recimo sa strane imam 5-6 malih thumb clipova i jedan veliki, i kada netko klikne na taj mali clip, da se on otvori u velikom playeru i da ga normalno gleda. Glupo mi sada redati 5-10 video klipova u stvarnoj veličini u kojoj želim da se prikazuju, pa mi je to jedino logično rješenje. Nisam mislio da će to biti toliki problem da ću rješenje morati tražiti na forumu, jer mi je to tako izgledalo jednostavno, ali eto, pokazalo se suprotno.

Za slike recimo imam rješenje, ali za video clipove, još ne, pa se nadam iskreno da netko od vas može da mi pomogne.

Lijep pozdrav i svako dobro.
Go to the top of the page

+Quote Post
vili
poruka May 28 2009, 08:57
Poruka #2

zli poručnik

Grupa: Admin
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

"Forum "Interaktivni dizajn" je galerija radova clanova foruma - teme kao sto su "Imam problem...", "Šta raditi", "Jel zna neko", linkovi, JavaScript, PHP, ASP, HTML, CSS, WTF itd... postavite u njima odgovarajuci forum. Ako niste sigurni gde, potrazite pomoc nekog od urednika ili administratora putem privatne poruke. "

+Quote Post
XPhantom
poruka May 28 2009, 12:36
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 21-May 05
Član broj: 710

jbg, proletilo mi, nije namjerno, evo možete obrisati ovaj post. Sorry još jednom, nije namjerno, brzina

+Quote Post
vili
poruka May 28 2009, 14:08
Poruka #4

zli poručnik

Grupa: Admin
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

Obavestio sam moderatora, on ce je prebaciti na adekvatno mesto.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 13. December 2018 - 07:17

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.