Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

onile shop

V
cassel
poruka May 4 2009, 19:43
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 13-February 09
Član broj: 27,688

da li ima nekog ko mi moze reci nesto o postavljanju online shopa na internet stranicu?
npr,ako napravim svoju internet stranicu i zelim da na njoj postavim da ljudi mogu online da kupuju moje proizvode kako to funkcionise?
Go to the top of the page

+Quote Post
logoman
poruka May 4 2009, 22:14
Poruka #2

Datum reg.: 27-April 09
Član broj: 29,408

FUnksionise onako kako zamislis, jer sve sto hoces moze da se napravi.

+Quote Post
cassel
poruka May 4 2009, 22:44
Poruka #3

Datum reg.: 13-February 09
Član broj: 27,688

u to nisam ni sumnjao da se sve moze napraviti...
a ako nemas nesto pametnije da kazes nemoj da se sprdas

+Quote Post
bananamen
poruka May 4 2009, 23:16
Poruka #4

Grupa: Članovi
Datum reg.: 20-July 08
Član broj: 22,635

CITAT (cassel @ May 4 2009, 20:43) *
da li ima nekog ko mi moze reci nesto o postavljanju online shopa na internet stranicu?
npr,ako napravim svoju internet stranicu i zelim da na njoj postavim da ljudi mogu online da kupuju moje proizvode kako to funkcionise?

Имаш више начина на који може то да функционише.Прво да робу шаљеш поштом (само у Србији) и да поштар директно наплати од купца производ +птт,а теби пошта уплати те паре..Друго да се директно плаћа картицом на сајту.У оба случаја мораш да имаш регистовану фирму.

+Quote Post
kodi
poruka May 4 2009, 23:32
Poruka #5

Grupa: Admin
Datum reg.: 10-February 05
Član broj: 245

1. omasio si forum, premestam u Client Scripting

2. koliko znas o programiranju? (html, php, baze) ?

+Quote Post
stain
poruka May 5 2009, 01:49
Poruka #6

Datum reg.: 10-November 06
Član broj: 7,276

Evo ovako, pretpostavka je da znash bar neshto, ako ne znash sam, nije strashno niko bash ne moze sve da zna, mozesh da angazujesh ljude odavde da ti to odrade

Cela filozofija je : Uraditi custom online-shop ili iskoristiti postojece aplikacije kao shto su zen cart i magento i potrebno je da se registrujeh na neki payment gateway

Zakupish domen i server - neki malo sigurniji/skuplji, izaberesh kakav cesh online shop od gore ponudjenih opcija, odradi se dobar dizajn, razviju se dodatni moduli - nijedno besplatno reshenje se ne moze da pokrije sve tvoje potrebe i na kraju se sve postavi na server, shop radi a ti se posvetish reklami svog shopa...a ja odoh da spavam...zatvaram laptop, a sanak mi se polako spushta na ochi.....zzzzzzzz laugh.gif

+Quote Post
IRdesign
poruka May 5 2009, 21:49
Poruka #7

Datum reg.: 20-November 07
Član broj: 17,138

Ili ako ti ne treba nesto spektakularno probaj Joomlu + VirtueMart

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 18. June 2018 - 04:37

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.