Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Hoce li neko da saradjuje?

V
rakicko
poruka Aug 2 2014, 13:35
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 8-May 12
Član broj: 47,639

Pravim niz klipova, gradove snimao pa me zanima, hoce li neko da saradjuje? Ja uradim video a vi muziku? Ja ne zaradjujem od toga, pa cisto prijateljski. Vi dobijete video, ja muzicku podlogu. Mogu ja naci na netu ali bolje , ako nekom treba video, da saradjujemo. Profesionalna je produkcija, nije klinacka sprdnja. wink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Kscha
poruka Aug 26 2014, 14:21
Poruka #2

Datum reg.: 26-March 07
Član broj: 9,947

evo drugar ja radim neke instrumentale,ako ti pase stil za taj tvoj video slobodno skini i koristi gde hoces smile.gif
www.soundcloud.com/oktobar

+Quote Post
KalibracijaMonit...
poruka Aug 28 2014, 00:59
Poruka #3

Datum reg.: 17-April 14
Član broj: 52,349

CITAT (rakicko @ Aug 2 2014, 14:35) *
Pravim niz klipova, gradove snimao pa me zanima, hoce li neko da saradjuje? Ja uradim video a vi muziku? Ja ne zaradjujem od toga, pa cisto prijateljski. Vi dobijete video, ja muzicku podlogu. Mogu ja naci na netu ali bolje , ako nekom treba video, da saradjujemo. Profesionalna je produkcija, nije klinacka sprdnja. wink.gif

Ne radim muziku, ali bih rado pogledao video (kontam da si radio time lapse).

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 14. December 2019 - 14:14

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.