Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Internet Poslovi, Od kuce

V
Freelancered
poruka Jul 4 2017, 10:24
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 4-July 17
Član broj: 56,224

Dobar dan,

Interesuje me da li neko zna kako da se dodje do ozbiljnih poslova koji se rade preko interneta?

Cuo sam da postoji nesto kao brisanje linkova koji su zasticeni autorskim pravima...

Ili bilo koji posao koji je isplativ?

Hvala
Go to the top of the page

+Quote Post
danijelk
poruka Jul 4 2017, 12:21
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 9-June 11
Član broj: 43,887

Ima ozbiljnih poslova kolko hoces, zavisi sta znas da radis i koliko si dobar, 3D, programiranje, web dizajn, itd., platforme upwork.com, freelancer.com, guru.com, oglasi na forumima, i slicno.

http://www.uniart3d.com/

+Quote Post
Freelancered
poruka Jul 4 2017, 21:05
Poruka #3

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 4-July 17
Član broj: 56,224

CITAT (danijelk @ Jul 4 2017, 13:21) *
Ima ozbiljnih poslova kolko hoces, zavisi sta znas da radis i koliko si dobar, 3D, programiranje, web dizajn, itd., platforme upwork.com, freelancer.com, guru.com, oglasi na forumima, i slicno.

http://www.uniart3d.com/

Hvala na odgovoru, ali mislio sam na konkretne poslove, ne da bidujem i da se borim sa pakistancima, indijcima, neki konkretan posao.

+Quote Post
danijelk
poruka Jul 5 2017, 12:37
Poruka #4

Datum reg.: 9-June 11
Član broj: 43,887

Pa imas sajtove poznatih studia i firmi/kompanija koje traze ljude za razlicite pozicije, pa salji svoj CV, portfolio i ostalo, pod uslovom da je pozicija remote, pa mozes da radis odavde za njih. Al opet se boris za to, konkurencija je velika, sta mislis koliko ljudi kao ti aplicira za taj isti posao? wink.gif

+Quote Post
alekba
poruka Jul 9 2017, 15:23
Poruka #5

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

CITAT
Hvala na odgovoru, ali mislio sam na konkretne poslove, ne da bidujem i da se borim sa pakistancima, indijcima, neki konkretan posao.

eeee i meni treba tako nesto... dajem i procenat smile.gif
Stvarno mislis da to tako ide, kao neko ti tek tako namesti posao huh.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 21. October 2017 - 22:11

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.