Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Zen MUK, Kratki Film o Zen Muku u Ovcar-Kablar Klisuri

V
veve
poruka Jul 27 2017, 20:27
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 12-May 05
Član broj: 618

Pozdrav svima,

Evo ja polako sa 3d-a prelazim na video produkciju. smile.gif Mada 3d ne planiram da ostavim...

Sve kritike su vise nego dobrodosle:

https://www.youtube.com/watch?v=gICNgIc87bc
Go to the top of the page

+Quote Post
milosxxl
poruka Aug 18 2017, 19:42
Poruka #2

Datum reg.: 3-June 13
Član broj: 50,481

sve ti je ovo super ,osim ovog baje bez kose i njegove "molitve".A lokaciju si omasio skroz,za zen.http://opusteno.rs/grad-cacak-f93/srpska-sveta-gora-manastiri-ovcarsko-kablarske-klisure-t12223.html

+Quote Post
veve
poruka Aug 20 2017, 11:41
Poruka #3

Hvala... Pa sad, kako se uzme. Zen nije u ratu sa pravoslavnjem, a nema boljeg mesta za duhovne stvari od mesta koej tom energijom zraci. Izuci malo Vladetu Jerotica i poslusaj jst aon ima da kaze o religijama....

+Quote Post
milosxxl
poruka Aug 20 2017, 14:31
Poruka #4

Datum reg.: 3-June 13
Član broj: 50,481

stvarno nisam mislio da kritikujem,nego jednostavno mislim da onom idolu bude nije mesto...moje licno misljenje.Inace super ti je kadar onoj gde se vidi zeleznicki most,jezero i put za banju.

+Quote Post
veve
poruka Juče, 14:24
Poruka #5

smile.gif e, ja sam odmah na pcetku rekao da su sve kritike dobrodosle, tako da i dalje to mislim.

I ja se jednim delom slazem sa tobom, ali pokusavam da implementiram nove ideje, da radim na iskrenoj toleranciji i razbijanju stereotipnog misljenja.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 22. August 2017 - 06:14

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.