Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Scenarista traži ilustratora / strip crtača, u cilju saradnje i zajedničkog rada na stripovima.

V
EdwardHyde
poruka Jun 2 2014, 17:45
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 2-June 14
Član broj: 52,537

Pozdrav svima!

Nov sam na ovom forumu, pa stoga nisam siguran ni da je pravo mesto za ovakvo jedno pitanje (ako jeste molim vas da me uputite gde bi bilo bolje da ga postavim), ''but here goes'':

Od nedavno sam počeo da razrađujem različite ideje u nekoliko proznih formi, među kojima je i strip scenario. Ideja ima puno, što razrađenih, što započetih, što onih koji su tek u zametku i voleo bih da upoznam ilustratora / crtača koji bi bio voljan za saradnju i zajednički rad.

Ovo je, dakle, sa moje strane, čist entuzijam i ljubav prema strip medijumu i trenutno nemam neku veću ideju o koristi i / ili profitu u tome pa mi je dakle bitno da osoba s kojom sarađujem bude neko ko sa mnom takav entuzijazam deli.

Što se tiče nekih praktičnijih stvari:
Iz Beograda sam (pretpostavljam da bi saradnja sa nekim ko mi je lokalno bliži bila lakša, mada nije neophodno)
Imam 25 godina (ponoviću istu stvar za starosnu bliskost, mada takođe ne mislim da je neophodno ako su razmišljanja i afniteti slični)

Tematike i žanrovi u okviru kojih najviše pišem i koje bih voleo da radim i u ovom medijumu su naučna fantastika, egztincijalizam, ideja negativne utopije i slično. Česta pojava kod mene su takođe i intelektualni anti-junaci, jaki ženski likovi, dodir religije i nauke, pozivanje na istoriju i književnu tradiciju, preispitivanje spiritualnosti i tako dalje.

Dalju diskusiju o ukusima, idejama i uticajima bih voleo da ostavim za privatnu komunikaciju ako se nađe neko ko je zainteresovan.

Ako takvog ima, neka mi pošalje poruku u inbox.

Puno pozdrava i hvala svima koji su imali strpljenja da pročitaju ovoliko dugačak post!
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 24. August 2019 - 08:02

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.