Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Forum Rules *** PRAVILA FOTO FORUMA *** Pročitaj pre postovanja!
37 - broj stranica V  « < 35 36 37  
Reply to this topicStart new topic

Malo portreta od mene...

Ocena 3 V
V
bamby
poruka Juče, 12:13
Poruka #721

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

CITAT (MIODRUG @ Nov 22 2017, 03:34) *
Bambi, mala ispravka i dva ukora; za nepotpuno citiranje, i nedozvoljeno unošenje erotskih implikacija u diskusiju. ...

Prihvatam.

Hteo sam malo da unesem živost u učmalu diskusiju. 003.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Foto turista
poruka Juče, 12:21
Poruka #722

Datum reg.: 19-March 15
Član broj: 53,818

^
Samo da znas nista ti ne zameram, ni najmanje mi ne smeta tvoj humor smile.gif Samo mnogi ne kapiraju, i vazda bi da zrace po forumu biggrin.gif

+Quote Post
MIODRUG
poruka Juče, 16:49
Poruka #723

Datum reg.: 4-November 08
Član broj: 25,028

CITAT (bamby @ Nov 22 2017, 12:13) *
Prihvatam.

Hteo sam malo da unesem živost u učmalu diskusiju. 003.gif

Uspeo si. 003.gif

+Quote Post
MIODRUG
poruka Juče, 16:54
Poruka #724

CITAT (Foto turista @ Nov 22 2017, 11:59) *
jednostavna idejna razradjenost kadrova...

Šta je to "jednostavna idejna razrađenost kadrova"?

+Quote Post
Foto turista
poruka Juče, 17:11
Poruka #725

^
Odgovoricu ti kada mi budes objasno sta ti ovo znaci "ne tražim ništa, samo se hvalim". Cime se ja to hvalim, sta si heto da kazes ?
Svaka komunikacija uz uzajamno uvazavanje dolazi u obzir, sve ostalo nije pametno, nije pozeljno, pre svega nicemu ne vodi, zapravo vodi, al opet kazem nije pametno wink.gif

+Quote Post
MIODRUG
poruka Juče, 17:28
Poruka #726

što se praviš blesav? čitaj šta si napis'o, pa razmisli; upireš iz sve snage da zvučiš kao profesor a pojma nemaš ni šta si mislio, ni šta si hteo, ni šta si rek'o; fotografije su ti prosečne za opremu koju imaš

+Quote Post
Foto turista
poruka Juče, 18:05
Poruka #727

^
Rekoh ti ja da to nije pametno wink.gif Lepo sam te pitao, i uljudno ti odgovori na sve poruke, zare ne ? Nisam ti pisao da se pravis blesav, nagadja da nesto zelis da postignes tim takvim vise nego arogantnim stavom, nisam te nazivao neznalicom itd. A odgovor od tebe je cista demagogija, hejtersko nagadjanje.
CITAT (MIODRUG @ Nov 22 2017, 18:28) *
fotografije su ti prosečne za opremu koju imaš

Jasno mi je sad sta ti je zapravo trn u oku, sta je okidac za ovakvo nicim izazvano obracanje, ipak je oprema u pitanju biggrin.gif nisi ni prvi, verujem ni poslednji.
Kad si vec pomenuo opermu, fotografije ne pravi oprema nego fotograf wink.gif To je prvo sto sam naucio ovde na forumu.

Imas jos jednu sansu da se urazimis, posle toga ostaje samo da te iznapusavam kao sto sam svakoga sa takvim galamdziskim stavom, i da svecano dobijes titulu treceg sa dijagnozom u mojoj stalnoj pratnji.
CITAT (Foto turista @ Nov 21 2017, 17:03) *
To je primarni razlog, a sekundarni da bi nervirao razne likove sa dijagnozom koji su se na mene kacili u poslednje 3god, ostavljali razne podrugljive komentare a kada se sretnemo na foto berzi kriju se po coskovima, malo im je frka posto ne znaju da nece tarzan majmuna biggrin.gif Bilo ih je mnogo u ove 3god, a trenutno imam samo 2 verna pratioca biggrin.gif

Postoji jedna ustanova za sve vas, ovde u Beogradu na adresi Višegradskoj 26, ili Padinska Skela bb, pa ajte tamo, nemoj ovde da pravite posao moderaciji bez obzira sto meni nije tesko da vam dajem terapiju wink.gif

+Quote Post
MIODRUG
poruka Juče, 18:23
Poruka #728

TI SI DEČKO BUDALA, JEBO TE TRN, IZNAPUŠAVAŠ MI GA BAŠ

+Quote Post
Foto turista
poruka Juče, 18:27
Poruka #729

CITAT (MIODRUG @ Nov 22 2017, 19:23) *
TI SI DEČKO BUDALA, JEBO TE TRN, IZNAPUŠAVAŠ MI GA BAŠ

Eto vidis, a dao sam ti sansu, nadao se najboljem kada sam ovo napisao "Svaka komunikacija uz uzajamno uvazavanje dolazi u obzir, sve ostalo nije pametno, nije pozeljno, pre svega nicemu ne vodi...", i ako sam znao sta ce da bude.
Kada je neko debil ne moze od sebe da pobegne, ne moze drugacije da se ponasa... Tuzno ali istinito sad.gif

+Quote Post
Jo Husafet
poruka Juče, 23:50
Poruka #730

Urednik

Grupa: Foto urednici
Datum reg.: 24-April 05
Član broj: 539

CITAT (Foto turista @ Nov 20 2017, 19:08) *
Kolege, ulicna rasveta, sve je u skladu sa tim wink.gif Da li vam pada na pamet kako bi izgledalo selektivno korigovati boju koze kao da je izlozena dnevnom svetlu a ostalo ostaviti tako kako jeste, posto ne moze drugacije, ne moze se od nocne fotke u uslovima ulicne rasveta napraviti nesto sto nije, a da to ima smisla, i da moze ja ne umem tongue.gif

Evo da ti ja objasnim 'di gresis, pre nego sto se pokoljete svi redom...

Jeste ulicna rasveta i ne, to nije onako kako mi vidimo stvari neg' kako tvoj aparat vidi stvari, tj njegov senzor koji nije takav kao sto je oko, tj. n'ume da se snalazi bas idealno sa zivinim svetiljkama pa vrlo cesto zbrise u zeleno. Leka ima itekako a on se zove custom WB ili Fluo setovanje WBa (ono s neonkom). Nemoj da se mnogo uzdas u auto WB pod CFL svetlima jer vrlo cesto nemaju bas sirok spektralni opseg, tj. svelo im je kad pogledas energije vrlo monohromatsko pa ako zajebes WB na terenu ne pomazu ni kozne gace ni "tako sam hteo" metode jer senzor nema iz cega da pocupa informacije o bojama koje se jednostavno nisu reflektovale u obliku talasnih duzina kojih nema in d frst plejs, sto bi rekli.

Jes' pomalo zelena, ali to nije razlog za klanicu pobogu.

P.S. Nemam trenutno ni vremena ni zivaca da moderisem 3 strane vasih baljezgarija, mada bih najradije ukinuo poslednjih 20ak postova... pa da mi kukate kako je urednistvo represivno...

+Quote Post
MIODRUG
poruka Danas, 01:37
Poruka #731

CITAT (Foto turista @ Nov 22 2017, 18:05) *
Padinska Skela bb

- 'Alo, centrala, dajte mi zatvor.
- Zatvor ovde, izvolite.
- Rek'o mi Fototurista da vam se javim
za smeštaj, treba mi soba za večeras.
- Ko vam je rekao da nam se javite?
- Fototurista.
- Ko?
- Fototurista.
- AAA... Fototurista,
pa što ne kažete odma'...

+Quote Post
MIODRUG
poruka Danas, 01:42
Poruka #732

CITAT (Foto turista @ Nov 22 2017, 18:05) *
ovde u Beogradu na adresi Palmotićeva 37

- 'Alo, dobar dan, treba mi Institut za mentalno zdravlje.
- Institut za mentalno zdravlje ovde, izvolite.
- Rek'o mi Fototurista da vam se javim
za prenoćište, nemam gde da spavam.
- Jako nam je žao, gospodine, trenutno, svi raspoloživi
kapaciteti su puni.
- Uh! Baš ništa nemate slobodno?
- Samo jedan krevet u hodniku...
- Ma, može bilo šta...
- Krevet pomenutog gospodina, koga smo pustili na vikend, ali se još nije vratio.

+Quote Post
Foto turista
poruka Danas, 08:26
Poruka #733

@Jo Husafet
Hvala kolega smile.gif Jasno, ti si to objasno onako znalacki ja pisem svojim recima kao i uvek, i naravno to nije razlog za klanicu, nego eto diskutujemo. Meni se dopalo ovako kako sam uradio, a opravdanje lezi u ulicnoj rasveti i tome da u takvim uslovima zaista moze tako da bude. Ima ovde gomila fotografija na osnovu kojih moze da se zakljuci da to sto se vidi na ovoj fotografiji nije produkt greske nego sto bi rekli "tako sam teo" tongue.gif tako da ne mogu kako bi sivima ugodio da napise da sam pogresio kada znam sta sam radio i zasto bas tako, bez obzira sto je ovo nije realno... Vec sam napisao da volim po nekad kroz par elemenata u kadru da zadjem u apstrektciju i nadrealizam smile.gif

Sto se moderisanja tice, radite kako vi mislite da tereba, meni licno ne smeta, samo necu da cutim ovakivim spodobama kao sto je ovaj @MIODRUG jer dok se on nije umesao komatarima na licnom novio sve ostalo je bilo uredu... Svako je po nesto napisao na temu fotografije, svakome sam pristojno odgovorio, pa cak i njemu bez obzira sto se bavio fotografom a ne fotografijama, sve dok nije preso granicu pristojnog, a kada se predje granica sledi terapija tongue.gif
Iskreno meni je stvatrno zao, zalim ovakve likove, i zao mi je sto vama preve posao, kontaminiraju zajednicu toksicnim komentarima, a ne prodje mnogo neko se nakaci na mene. Da bi njima ugodio ne mogu da rasprodam opremu predjem na nesto skromnije, pravim bezveze fotke sto nema veze sa opremom, i da na sve komentare odgovaram "da u pravu ste" ako ne mislim tako.

@MIODRUG

Opusti se deceko ako mozes, zivote je lepsi od svih ovih sranja koje si napisao smile.gif Ne pali to kode mene, razumes wink.gif Zagrli svoje najmilije, provedite dan u miru, i videces koliko god da ima problema i razloga za frustraciju sutra ce biti bolje smile.gif Tako svaki dan i za par meseci bices kao nov, ovako kroz forum samo pojacavas i komplikujes problem koji imas, a to je tuzno sad.gif ako ovako nastavis onda ces ipak morati da obidjes adrese na koje sam te uputio.

+Quote Post

37 - broj stranica V  « < 35 36 37
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 23. November 2017 - 09:58

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.