Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

SPAAAM!, hebote

V
alekba
poruka Dec 11 2018, 23:14
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

blink.gif
Mislim, pojave se ovake $eronje i na drugim sajtovima, ali situancija stvarno ogromantno eskalira.
Sad ili je Zona los sajt koji nije u stanju da postavi zastitu ili se neko bas navrzao onako na licnoj bazi.
Nekako mi se cini da je prvo izvesno a ovo drugo.... koj gi zna.

In meantime, neki mucenik od moderatora mora da brise spam.... kad navata vremena. Dok mu ne dosadi....
Go to the top of the page

+Quote Post
headcutter
poruka Dec 27 2018, 09:38
Poruka #2

eye from the sky

Grupa: Admin
Datum reg.: 17-January 05
Član broj: 24

Svratio jedan mučenik, valjda praznično sentimentalan što bi se reklo "ko učiteljica u penziji", eto pobrisah što šta što nije od realnih korisnika

+Quote Post
alekba
poruka Dec 28 2018, 21:13
Poruka #3

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

Hvala....smile.gif

Nije taj spam gamebreaker ( ingleski samo zbog lokalnih maora wink.gif ), ali smara... i remeti preglednost sajta. Tu i tamo bacim oko i na ono sto mi nije struka al' kad vidim " Iskreno KUPUJEM lazne pasose..." nemam volju da idem dalje.

I kao u onom vicu, ni to ne bi bilo najgore da Zona odumire..... bas kao i drugi slicni sajtovi. Za one koji su se razgacili na ( anti ) socijalnim mrezama to moze da bude kap koja preliva casu...... Sto da se aka sa Zonom kad na Twatteru moz' da dobije 43.5 lajkova za ocas posla.
Necu ni da mislim o reakciji nekog ko prvi put dolazi na Zonu ili se pojavljuje posle duzeg vremena.
Iskreno deluje vrlo nehogijenski, kao dres od sajta od kog je i bog digao ruke.

a posto svako delo zasluzuje da bude nagradjeto evo jedne NSFW ( ma jel' ) slike kao nagrada.
PS> napokon sam skapirao kako da turim sliku a da bez dobijem error........

+Quote Post
boric
poruka Nov 8 2019, 13:37
Poruka #4

Datum reg.: 9-August 05
Član broj: 1,407

Баш гледах пре неки дан да ли уопште има нових порука или је само спем&бејкон...
Админи или су изумрли или су се одселили. sad.gif

+Quote Post
NShappy
poruka Nov 12 2019, 12:33
Poruka #5

Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 725

Da li ima neke šanse da uredništvo stane na put prodaji raznih dokumenata preko DZ?!?

Ovaj spam boot postaje sve češći.

+Quote Post
Tra-la-la
poruka Nov 12 2019, 21:33
Poruka #6

Datum reg.: 5-September 05
Član broj: 1,608

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 21. November 2019 - 09:43

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.