Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Microsoft Office 2016 Pro

V
boban_nz
poruka Sep 30 2017, 08:05
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 28-January 05
Član broj: 159

Nadjem danas na Google Microsoft Office 2016 Pro za usd $26 pa mi je prosto neverovatno da je istinito. To nije verzija 365.
Sitna lova, daju da se plati preko paypal-a, google sponzorise reklamu itd pa rekoh da probam i to lepo zavrsim za par minuta.
Nakon nekoliko sati stize mi email sa licencnim brojem i linkom za skidanje sa Microsoft-ovog sajta. Sve prodje glatko pa eto ako nekom treba MS Office za sitne pare neka se posluzi.

Link: microsoft-office-pro-professional-plus-2016-key1-pc
Go to the top of the page

+Quote Post
todos_d
poruka Sep 30 2017, 10:09
Poruka #2

Datum reg.: 12-January 15
Član broj: 53,488

To neka firma kupi 100-1000 licenci plus, višak proda. Cene kod nas su i više nego naduvane dok u inostranstvu u tvom slučaju verovatno USA je sasvim normalno. Može da se iskopa na taj način, samo ne zaboravi da duguješ državi carinu i porez.

+Quote Post
boban_nz
poruka Sep 30 2017, 22:00
Poruka #3

Datum reg.: 28-January 05
Član broj: 159

I ovde su cene dosta visoke, naduvane do besvesti. Ja sam na NZ a ovde se za sada ne placa taksa na download ali ne jos zadugo smile.gif
Kad vec spominjes ta placanja drzavi ovde se ne cimaju sa time sve dok vrednost robe nije veca od NZD225 (oko 130 eura) sto je super.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 23. November 2017 - 14:36

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.