Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic

i7 VS Ryzen, poredjenje i7 i Ryzen modela procesora

V
.Milos
poruka Jul 19 2017, 10:34
Poruka #41

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-August 10
Član broj: 37,058

Nemojte da zaboravite činjenicu da win 7 ima uskoro 10 godina kako postoji.

A i win10 je dosta ispeglan, ja do sad nisam imao nikakvih problema, a koristim konfiguraciju aktuelnu 2015.

Čak sam i kupio serijski oem key, koštao me 30 dolara, verifikovan uredno.
Go to the top of the page

+Quote Post
alekba
poruka Jul 19 2017, 15:07
Poruka #42

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

to i jeste problem
TI NISI IMAO PROBLEMA
e, problem je sto ljudovi koji nisu imali probleme to isticu kao dokaz da W10 nije problematican .

Najveci problem sa W10 je sto je on izasao polukuvan a ondak su nastavili da ga "unapredjuju u hodu", sto bi rekli oni bivsi tongue.gif
U programiranju tako ide, pritegnes na jednom kraju, ono procuri na drugom, zato se stvar testira, testira i opet testira pre nego sto se pusti u svet. Sad vise ne moraju da harce vreme i $$$$ na to, rulja je pristala da se naguzi ( silom ili milom ).

Pa, kad moze MS, zasto ne bi i mi? AAA igre izbacuju toliko bagovite da ne mogu da se pokrenu, nego cekas pec, par dana do par nedelja. Po punoj ceni kupujes "rad u progresu", da ne pricamo o tome da bi uopste mogao da igras cesto je potrebno dokupiti jos 101 andrak.

ma dzaba pricat' dry.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 21. July 2017 - 15:35

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.