Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Dizajn postera

V
Diana
poruka Jun 8 2014, 16:56
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 12-February 08
Član broj: 19,067

Cao svima,
sa prijateljima organizujem humanitarno vece u Melbourne Australia (srpski sportski centar) povodom otklanjanja posledica poplava u Srbiji.
To sve sami organizujemo bez icije pomoci, nas sestoro. U principu idemo okolo i trazimo volontere, donatore, zabavljace, dobavljace smile.gif)
Potreban nam je POSTER!
Ja sam prihvatila da pokusam da dizajniram flajere, postere, pozivnice. Moje sposobnosti su dosta limitirane, Photoshop i Indesign planiram koristiti. Uz to sve imam malo dete tako da sam i vremenski limitovana.

Molila bih vas sve ako bi na bilo koji nacin hteli doprineti dizajnu ovog postera. Bilo da imate ideje ili neki vector, sliku, slogan, neku smernicu ili precicu.
Zaista bi nam mnogo pomogli jer sto vise ljudi sakupimo, vise pomoci cemo prikupiti za ugrozene.

p.s. radi se o srpskoj zajednici

Hvala unapred
Go to the top of the page

+Quote Post
MIODRUG
poruka Jun 8 2014, 23:54
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 4-November 08
Član broj: 25,028

Orlovi, perje u boji zastave Melburna, nose pomoć Srbiji. Ujedinili se orlovi iz Australije,
idu put Srbije, da pomognu svojoj sabraći.

Orlovi rano lete,
da na vreme u Srbiju slete,
pomoć na krilima nose,
patike za jedne male noge bose,
za mamu šporet,
za tatu auto,
za baku proteza,
za deku štap,
za Džekija lopta,
za Micu kanap.
Knap.

Svaki orao pomaže koliko to jedan orao može, nema neću, nema ne može,
od srca, dobrovoljno, dovoljno.

+Quote Post
Diana
poruka Jun 9 2014, 11:56
Poruka #3

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 12-February 08
Član broj: 19,067

Hvala ti,
Poslednja recenica mi se mnogo dopala. Videcu dal mogu ista da iskombinujem u tom fazonu.
Imam predloge od nekih iz grupe da bi trebale ici slike poplavljenih kuca. Sta vi mislite o tome?

+Quote Post
KalibracijaMonit...
poruka Jun 25 2014, 19:03
Poruka #4

Datum reg.: 17-April 14
Član broj: 52,349

CITAT (Diana @ Jun 9 2014, 12:56) *
Hvala ti,
Poslednja recenica mi se mnogo dopala. Videcu dal mogu ista da iskombinujem u tom fazonu.
Imam predloge od nekih iz grupe da bi trebale ici slike poplavljenih kuca. Sta vi mislite o tome?

To se ni ne pita - uvek idu slike na ovakve stvari, što potresnije i šokantnije, to bolje.

+Quote Post
Jo Husafet
poruka Jun 30 2014, 13:05
Poruka #5

Urednik

Grupa: Foto urednici
Datum reg.: 24-April 05
Član broj: 539

plus jedno uplakano, pomalo musavo dete i obavezno jedan pripadnik MUP-a koji je herojski nosi na rukama.

Ne moz' d'omanes.

+Quote Post
alekba
poruka Jul 2 2014, 10:48
Poruka #6

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

ocito zahebavate.... pa znas kako, ja bi poslao u vidu pomoci sve srpske pesmarice koje uspem da prikupim, pa recitujte onda pesma, koji ce vam lova..... pesma nas je odrzala a mup pricuvao. Grozno, ma necu vise da trosim reci

+Quote Post
MIODRUG
poruka Jul 4 2014, 19:51
Poruka #7

Datum reg.: 4-November 08
Član broj: 25,028

Nemoj da trošiš, čuvaj za posle. Vidi, možemo na margini sastanka da pričamo o tehničkim rešenjima problema, koji će se ponoviti pre ili kasnije (ako ne ovde, onda na drugom mestu), nakon što čujemo radio dramu - snimak* razgovora između spasioca u čamcu i Baze/Centra za komunikaciju; Obrenovac, 18. maj 2014. god., oko 02:30.

*Originalni zapis je duži za nekoliko minuta, većina pauza je u realnom vremenu.

Nadamo se da je živa i zdrava Trudnica iz broja 44(a).
https://www.youtube.com/watch?v=mBiUvtOJEqs

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 22. July 2019 - 19:23

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.