Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Cene izrade grafickih resenja

V
Maryann
poruka Dec 10 2017, 15:24
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 9-September 17
Član broj: 56,318

Zdravo. Potreban mi je savet po pitanju odredjivanja cene za graficka resenja. Zanima me koliko obicno naplacujete dizajn
- vizit karte
- flajer
- logo
- brosura
Radim na grupi radova za jednu firmu i u nedoumici sam sto se tice odredjivanja cene i toga da li bi u ovom slucaju veceg broja radova bilo pogodnije da cena bude nesto niza.

Hvala unapred. Svaki savet je dobrodosao smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Panchester
poruka Dec 10 2017, 18:18
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-January 09
Član broj: 26,995

Odgovor na ovo pitanje je nemoguce dati a da ima veze sa realnoscu.
Stvarno fali gomila informacija. Nista nije garant da ce proci ponuda. I ne znaci da ces uspeti da adekvatno naplatis svoj trud.
Sve zavisi od budzeta, kolicine posla, klijenta, kampanje, vremenskog ogranicenja, da li je pruzalac usluge renomirana firma ili mali design studio...

Setimo se da je Nike logo radila studentkinja sa platom od 2 dolara po satu, i da je naplacen 35 dolara.

Ako ipak hoces "tabelarno" da posmatras ovu problematiku, izguglaj odgovor - "cenovnik grafickog designa" ili sl i izaci ce ti gomila sajtova sa slicnim besmislenim cenovnicima. Ipak, mislim da je to stranputica.

+Quote Post
bamby
poruka Dec 10 2017, 20:11
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

CITAT (Maryann @ Dec 10 2017, 15:24) *
Svaki savet je dobrodosao smile.gif

Dok se ne javi neko pametan, možeš da pročitaš šta se mudrovalo po forumu.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 22. July 2019 - 00:37

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.