Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

studije arhitekture u ruskoj federaciji

V
Celtic
poruka Nov 23 2009, 13:00
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 24-November 08
Član broj: 25,463

vec neko vreme koketiram sa idejom master studija u moskvi. svestan sam da kao zemlja bas i nisu u vrhu svetske arhitekture medjutim smatram da se polako penju. takodje, sve su prisutniji na nasim prostorima i mislim da bi deo studija odradjen tamo bio prilican imperativ.
citao sam vec neke clanke na dz ali oni su se ticali vremena od pre najranije pet godina. bio bih jako zahvalan ako bi me neko uputio na neki link, dao neku informaciju...?
na nivou srbije, godisnje se daje ukupno osam stipendija za rusiju. ali stipendije nisu presudne... bitno mi je samo da odem tamo a za pare cu vec prodati dusu nekoj firmi. fascinira me mentalitet, drugaciji pristup nauci, kultura. i ogromno prostranstvo. biggrin.gif
student sam druge godine bu, arhitektura. prosek nesto ispod 8,5 sa tendencijom prilicnog povecanja biggrin.gif biggrin.gif . ruski pomalo nabadam (naucicu), engleskim vladam sasvim pristojno.
Go to the top of the page

+Quote Post
Celtic
poruka Dec 5 2009, 20:32
Poruka #2

Datum reg.: 24-November 08
Član broj: 25,463

dajte ljudi, mora da neko zna barem nesto! smile.gif

+Quote Post
Sarajevac
poruka Dec 5 2009, 21:50
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 15-April 09
Član broj: 29,218

Moj je tetak gore radio deset godina oko arhitekture. Doduse on nije studirao, on je na crno pravio vile moskovskoj mafiji. Da znam ikakvu bolju informaciju rado bih ti pomogao biggrin.gif

+Quote Post
natalijabozilov
poruka Apr 1 2010, 17:52
Poruka #4

Datum reg.: 1-April 10
Član broj: 35,225

da li mozes da mi kazes da li si nesto saznao o ovim studijama? ja ssam sada druga godina arhitekture u Nisu i interesuje me sta je potrebno za stipendiju tamo? unapred zahvalna smile.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 16. September 2019 - 17:22

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.