Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Polovna oprema za studio se trazi, Kupujem

V
baobab
poruka Mar 13 2018, 10:19
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-July 07
Član broj: 12,616

Pozdrav za sve zonashe,pokusavam da se ubacim malo u fotografiju,i to radim outdoor trenutno,i lepo mi ide(amaterski lepo smile.gif)
Za svoju dusu se bavim ovim,ali me itekako zanima i da se opremim necim za studisku fotografiju.Pa pokusavam da vidim da li mi je bolje shodno mom nivou da kupim te stvarcice polovne,ipak je i to za mene dovoljno novo sve.

Treba mi :

-stativ za Canon 80d DLRS

-Trigger

-set za studio rasvetuslicno ovome navedenom:
2 grla e27 sa drzačem za kišobran, kablom i prekidačem
2 rasklopiva stativa
2 kišobrana
2 sijalice 135w 5500 kelvin

ILI slicno ovom paketu

2 x Softbox 50x70cm
2 x Nosaci 68-200cm
2 x Foto Sijalice 135w (pravih 1350w)
2 x Fasung za sijalice

-Teleskopski nosac sa crnim i belim platnom

-Kucni Studio Paket :
1 x Sator za fotografiju 80x80 cm (rasklopiv)
2 x SoftBox 50x70 cm + Difuzor Beli
2 x Sijalice 135W (ukupno pravihvati oko 1. 350w)
4 x Pozadine (bela, crna, plava, crvena)

U sustini sam malo prepisao karakteristike sa oglasa,pa svi parametri nisu zakucani i obavezni,vise kao neka ideja vama koji mozda imate u ponudi nesto tako.

Novo mi nije pametno da kupim,ovo mi je neka oprema koju bih uzimao polovno ne bi li imao za vezbu,da ne placam ove stvari nove kad sam i dalje na amaterskom nivou.

Naravno,zahvaljujem se svim clanovima ovih Photo sekcija ukoliko mogu i da me drugarski posavetuju sta mi je optimalnije od svih ovih stavki.

Veliki pozdrav
Dejan

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 22. July 2018 - 09:19

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.