Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Pomagajte drugovi hocu da se ubijem !, treba mi flash pomoc !

V
dadoo
poruka Mar 11 2010, 03:34
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 30-November 06
Član broj: 7,707

Ubi se trazeci po netu i nikako da nadjem, a ne daje mi se 50$ da kupim... skolski projekat je u pitanju... naime sta mi treba ? evo primera: http://ohmyflash.com/effect/201.html kako se zove taj efekat i ako neko slucajno ima fla/tutorial bio bi mu do neba i nazad zahvalan ! Hvala unapred

p.s. moze i neki slican efekat tome

dado
Go to the top of the page

+Quote Post
dadoo
poruka Mar 11 2010, 21:16
Poruka #2

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 30-November 06
Član broj: 7,707

Niko ne zna sad.gif a ja se bas ponadao da sam dosao na pravo mesto da pitam sad.gif nista evo vam preview od site pa bar komentarisite to ako vec nemoze niko da mi pomogne wink.gif Uzivajte !!

+Quote Post
neobarocco
poruka Mar 11 2010, 22:17
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 5-November 08
Član broj: 25,042

fino...

+Quote Post
MarkoJotic
poruka Mar 11 2010, 23:49
Poruka #4

Grupa: Članovi
Datum reg.: 20-May 09
Član broj: 29,878

Vidi da se ubijes to ti i nije tesko, pistolj, konopac, skok sa zgrade, jednostavno i provjereno radi. wink.gif

A gdje bi mogao da nadjes ovo, probaj neke warez sajtove (napomiljem to je nelegalno) ili na http://active.tutsplus.com

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 23. July 2018 - 18:06

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.