Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

2 - broj stranica V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic

Auto balkan polovni automobili, Kupovina, prodaja i oglasavanje polovnih i novih automobila

V
vili
poruka Feb 21 2016, 18:53
Poruka #21

zli poručnik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

Nisu ljudi navikli na reklame i ne daju one zivost sajtovima. One mogu samo da odvracaju paznju posetilaca od glavnog sadrzaja, ali reklame su, kao i na televiziji, radiju, itd... nuzno zlo od koga neki sajtovi zive (neki cak i vrlo dobro).
Go to the top of the page

+Quote Post
shapic94
poruka Mar 1 2016, 23:11
Poruka #22

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 12-January 14
Član broj: 51,778

Sa jedne strane su u pravu, ali opet iz razloga jer se svugde pojavljuju, ljudi su na neki nacin postali "zavisni" od njih, ne znam kako da se izrazim. Ali barem od kad sam ubacio reklame, statistika sajta se promenila znatno, vise ljudi je ulazi, ostaje(vremenski) i vraca se na sajt. Ja sam licno protiv reklama, al sta cu, takodje dosta sajtova zivi od reklama(tako da su i neophodne u neku ruku). Primer i svi sajtovi za vesti, samo sto oni preterase.

+Quote Post
bamby
poruka Mar 2 2016, 16:09
Poruka #23

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

CITAT (shapic94 @ Mar 1 2016, 23:11) *
... Primer ...

https://vimeo.com/145167993

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 25. March 2017 - 08:47

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.