Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Koliko naplatiti, Mali kućni aparati

V
Boris Zonjić
poruka Oct 11 2016, 09:50
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 19-May 14
Član broj: 52,478

Kolege, interesuje me vaše mišljenje, koliko mogu okvirno da tražim za dizajn malog kućnog aparata, imam definisanu cenu
po nekim smernicama ali me zanima i vaše mišljenje. U pitanju je strana kompanija. Od onoga što imam da im predam ukoliko
im se svidi dizajn nakon svih konsultacija jeste sledeće, Sijaset rendera, 3D model u Rhinu i u nekoliko drugih extenzija snimljen,
tehnički razrađen model, u smislu funkcionisanja, materijala, opcionalnih drugih ideja oko funkcionalnosti i dizajn ambalaže, par predloga.
Sve to, koliko može po vama koštati? Od - do, ne morate biti precizni ako niste sigurni. Artikal ide naravno u masovnu proizvodnju...

HVALA biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 20. August 2019 - 11:37

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.