Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Prelaz sa AutoCAD-a na 3D (BIM) alat, Šta je lakše: Preći na ArchiCAD ili na Revit?

V
cili
poruka Apr 30 2013, 14:41
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 30-August 10
Član broj: 37,301

Na Internetu postoji mnogo diskusija koje se bave upoređivanjem ArchiCAD-a i Revit-a. Te diskusije se pretežno bave upoređivanjem mogućnosti oba softvera. O procesu učenja softvera ima daleko manje diskusija. Pozivam vas da iznesite svoja argumentovana iskustva. Pomoći će svima nama.
Go to the top of the page

+Quote Post
let4mi
poruka May 1 2013, 20:39
Poruka #2

Datum reg.: 13-April 06
Član broj: 4,192

sto se mene tice - lakse je preci na onaj softver koji ces svakodnevno koristiti... sve je stvar vezbe i navike...
ja sam sticajem okolnosti presao na revit, i s obzirom na to da sam softver koristio i koristim svakodnevno - za 15ak dana vec moze da se radi, za naprednije stvari, treba malo vise vremena i citanja helpa i tutoriala,.
verujem da je isto i za bilo koji drugi softver. secam se i kad je pre 10ak godina na faxu moralo nesto da se radi, pa sam se naterao da to radim u tadasnjem archicadu - takodje mi nije trebalo puno da odradim to sto mi treba s obzirom da sam bio primoran da softver konstantno koristim.
ako imas vremena i odlucujes za za neki od ta dva, onda odvoj mesec dana - po 15ak za svaki i vidi koji ti vise odgovara i koji odgovara tvojim zahtevima, pa nastavi sa tim...

+Quote Post
Lucas
poruka Oct 18 2013, 15:04
Poruka #3

Datum reg.: 2-February 05
Član broj: 195

milorade?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 16. July 2019 - 23:34

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.