Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

2 - broj stranica V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic

FAKULTET PRIMENJENIH UMETNOSTIN U BEOGRADU, Upis na fax

V
DanicaP994
poruka Feb 16 2013, 04:24
Poruka #21

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 16-February 13
Član broj: 49,695

CITAT (Tanjicaa @ Feb 11 2013, 20:56) *
Pozdrav,

vidim da je ova tema davno postavljena, ali da li neko zna ko drzi pripreme za smer dizaj enterijera. Ja se pripremam po zivom modelu vec godinu dana, ali mi trebaju pripreme za ostatak prijemnog.

Evo ja cu ti reci.....imas na celusu u kragujevcu pripreme za sve ostalo,tu se i ja spremam....to drzi profesor Bojan Otasevic,on inace predaje na fakultetu i drzi jos jedan njegoc kolega.tu imas i po zivom modelu i te strucne delove...ide se subotom i nedeljom od pola 3 do pola 6 tad crtas modela a utorkom i cetvrtkom uvece od pola 8 do pola 11 imas strucni deo..... smile.gif a mene samo zanima sta sad ima na prijemnom u beogradu...i da li je i dalje u septembru prijemni i na kojim se destinacijama nalazi fakultet? ako mozda znas....? smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Natasans
poruka Feb 24 2013, 16:58
Poruka #22

Datum reg.: 21-February 13
Član broj: 49,741

Da li ovde ima neko ko studira FPU dizajn enterijera i namestaja?
...u Beogradu

+Quote Post
inner universe
poruka Feb 24 2013, 17:45
Poruka #23

Grupa: Članovi
Datum reg.: 22-October 06
Član broj: 6,907

Sho?

+Quote Post
intergalacticlov...
poruka Nov 18 2013, 09:27
Poruka #24

Datum reg.: 18-November 13
Član broj: 51,430

Ćao! Da li neko zna kako otprilike izgleda prijemni za smer savremeno odevanje i koliko je teško upisati?
Hvalaa smile.gif)

+Quote Post
Milica Zafirovic
poruka Jul 7 2014, 17:10
Poruka #25

Datum reg.: 7-July 14
Član broj: 52,662

Ljudi,ja sam sad zavrsila drugi razred gimnazije ali zelim da se informisem unapred i spremim na vreme da bih upisala zeljeni fakultet, pa ako neko moze da mi pomogne.. Isto se razmisljam da li da upisem fakultet primenjenih umetnosti za dizajn enterijera ili primenjeno slikarstvo( sta se uopste radi na primenjenom slikarstvu) . Imam talenta za slikanje i to volim da radim, ali me zanima i enterijer. Pa se razmisljam da li upisati jedan od ova dva smera ili da upisem fakultet likovnih umetnosti. Takodje se dvoumim jer znam da se slikarstvo danas ne isplati raditi. Pa ako neko moze da mi kaze misljenje ili predlog? ili je najbolje ipak da upisem arhitektonski fakultet?

+Quote Post
vvvik
poruka Oct 1 2015, 20:50
Poruka #26

Datum reg.: 1-October 15
Član broj: 54,461

E ljudi, ako ikome znaci, ja sam se spremala kod Vere Mamuzic u ateljeu i upala sam na budzet na FPU ove godine :)Casovi su kod nje u stanu u Dimitrija Tucovica, male grupe su obicno i bas je prijatno za rad smile.gif

https://www.facebook.com/vera.trajkovic
tel: 0604425362

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 22. August 2019 - 08:09

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.