Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Wacom Intuos Pro Paper Edition

V
alekba
poruka Apr 18 2017, 12:31
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

https://www.youtube.com/watch?v=BOOgPUEiBDo
Da li je neko probao ovo cudo.... Imam jakooo nezgodno i iskustvo sa inklingom.... pa sad i u jogurt duvam biggrin.gif sto bi se reklo.
Na "papiru" sve deluje ok. ali ipak, prema tome i dok medjutim jok da im verujem na rec smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vili
poruka Apr 21 2017, 08:40
Poruka #2

zli poručnik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

Slazem se. I inkling je delovao sjajno, ali u realnosti... zato ne treba donositi sud dok se ne proba. Ali svakako deluje obecavajuce.

+Quote Post
alekba
poruka Apr 21 2017, 09:12
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

U medjuvremenu, pazario sam tu tablu. Ali sticajem okolnosti drajver nece da proradi ma mom kompu. Po svemu sudeci moracu da razbijem reinstaliram prozor biggrin.gif
Po onome sto sam video na YT i slicno, daleko je to od....... dobrog; upotrebljivo za neke stvari, ali ne moze se osloniti na njega kao zamenu za skeniranje ili tusiranje direktno u nekom od programa.
A takodje je krajnje zamorno sto vecinu tih revjua po raznoraznim mestima, daju ljudi sa najblaze receno prosecnim sposobnostima... tako da cica glisa ostaje cica glisa kako god da okrenes smile.gif
U svakom slucaju cena je neznatno veca od Inious Pro M, pride taj paper kit ima i odvojeno da se kupi. Vise sam kupio zbog lolovke koja ( navodno ) ima preko osam tisuca hiljada nivo pritiska.
Tablu sam probao na drugom kompu ( morao sam da nadjem nekog sa crtackim programom ali bez table za crtanje, da bih izbegao svaku interferenciju drajvera ). Nisam probao paper funkciju, tabla kao tabla radi ok. Kad je jednom budem oziveo na mom kompu, opricacu iskustva.

PS. Wacom je stvarno izgubio kompas, ako nista drugo, cinjenica da tablu reklamiraju kao ultra light & slim, a pri tom su napravili nepotrebno izfensirano pakovanje koje tezi celu tonu.... ma kad sam otpakivao ocekivao sam da vidim ciglu iznitri smile.gif
Ocito prednost daju pogresnim stvarima, kao da nekog zabole kakvo je pakovanje. Umesto toga mogli su da procitaju na sta se ljudi zale. Ali to je valjda taj post-post kapitalizam....

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 26. September 2017 - 11:48

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.